Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ikon

Harry Potter: Bulmaca ve Büyü APK

v48.0.851

Harry Potter: Bulmaca ve Büyü Açıklama

Harry Potter yeni oyununda bulmaca ile maceraya atılıyor.


Harry Potter: Bulmaca ve Büyü APK, eşleştirme bulmaca tarzına sahip bir oyun. Ancak bu sefer bulmacayı çözerken büyü yapacak, birbirinden eğlenceli maceralara atılacaksınız. Bildiğiniz gibi Harry Potter küçük ama yetenekli bir büyücüydü. Oyunda da eşleştirme bulmacalarını tamamlıyor ve ilginç büyü dünyasına onunla birlikte adım atıyorsunuz.


Oyunun bulmaca yapısı aynı renk veya şekildeki mücevherleri eşleştirmek üzerine kurulu. En az 3 öğeyi eşleştirdiğinizde patlıyor, sırayı tamamladığınızda ise büyü yapmaya hak kazanıyorsunuz. Harry Potter filminin orijinalinde yer alan görevlerin oyunda da bulunduğunu belirtelim. Filmi izlediyseniz oyunun görev yapısının oldukça keyifli olduğunu anlayacaksınız.


Zynga stüdyosunun geliştirdiği ve ücretsiz olarak Android oyun severlere sunduğu Harry Potter: Bulmaca ve Büyü APK, Android bulmaca oyunları arasında yeni olmasına rağmen oldukça popüler durumda. Harry Potter: Bulmaca ve Büyü APK dosyasını şimdi indirin ve Harry Potter ile maceraya atılın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Harry Potter: Bulmaca ve Büyü APK son sürüm güncellemesi ile oyuna yeni bölümler eklenmiş, özel etkinliklerde büyük ödül kazanma şansı eklenmiş.

Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ekran görüntüleri Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ekran görüntüleri Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ekran görüntüleri Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ekran görüntüleri Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv48.0.851

GeliştiriciZynga

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi27.09.2020 - 11:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme152

Dosya boyutu 160 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10595

GÜVENLİKİndireceğiniz Harry Potter: Bulmaca ve Büyü APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zynga.pottermatch

APK imzası: 8a5d5b986f248df58f0bc16f9b96f5ebab7b50fe

Harry Potter: Bulmaca ve Büyü eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Harry Potter: Bulmaca ve Büyü versiyonları:
  • 1. Harry Potter: Bulmaca ve Büyü v21.4.537

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder