Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ikon

Harry Potter: Bulmaca ve Büyü APK

v21.4.537

Harry Potter yeni oyununda bulmaca ile maceraya atılıyor.


Harry Potter: Bulmaca ve Büyü APK, eşleştirme bulmaca tarzına sahip bir oyun. Ancak bu sefer bulmacayı çözerken büyü yapacak, birbirinden eğlenceli maceralara atılacaksınız. Bildiğiniz gibi Harry Potter küçük ama yetenekli bir büyücüydü. Oyunda da eşleştirme bulmacalarını tamamlıyor ve ilginç büyü dünyasına onunla birlikte adım atıyorsunuz.


Oyunun bulmaca yapısı aynı renk veya şekildeki mücevherleri eşleştirmek üzerine kurulu. En az 3 öğeyi eşleştirdiğinizde patlıyor, sırayı tamamladığınızda ise büyü yapmaya hak kazanıyorsunuz. Harry Potter filminin orijinalinde yer alan görevlerin oyunda da bulunduğunu belirtelim. Filmi izlediyseniz oyunun görev yapısının oldukça keyifli olduğunu anlayacaksınız.


Zynga stüdyosunun geliştirdiği ve ücretsiz olarak Android oyun severlere sunduğu Harry Potter: Bulmaca ve Büyü APK, Android bulmaca oyunları arasında yeni olmasına rağmen oldukça popüler durumda. Harry Potter: Bulmaca ve Büyü APK dosyasını şimdi indirin ve Harry Potter ile maceraya atılın. İyi oyunlar.

Harry Potter: Bulmaca ve Büyü nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Harry Potter: Bulmaca ve Büyü APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ekran görüntüleri Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ekran görüntüleri Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ekran görüntüleri Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ekran görüntüleri Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder