Faraway 2: Jungle Escape ikon

Faraway 2: Jungle Escape

v1.0.52

Gizemli tapınak ve kaçış oyunu yenilenerek Faraway 2: Jungle Escape adıyla kullanıcılara sunuldu. Yeni versiyonla birlikte yepyeni tapınaklar ve kaçış yolları keşfedilmek üzere sizleri bekliyor.

 

Faraway 2'nin ilk versiyonunda çözülen birçok bulmacadan sonra geçiş yaptığınız yeni bir gizemli dünya ve kıta sizleri karşılıyor. Bu yeni dünyada babanızdan kalan izleri bulmaya devam ederken şimdi onunla bilrikte hareket eden varlıkları da keşfediyor ve zorlu bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Bu sefer karşılaşacağınız 18 yeni tapınakta yeni nesneler ve bulmacalar işinizi biraz zorlaştıracak ancak bulmacaları çözmeyi başarırsanız oyunun gizemini tamamen kaldırmış olacaksınız.

 

İlk serisiyle milyonlarca oyuncuya ulaşan Faraway, 2. serisi ile de oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Faraway 2 APK dosyasını indirerek bu gizemli dünyadaki yerinizi hemen alın. İyi eğlenceler.

Faraway 2: Jungle Escape ekran görüntüleri Faraway 2: Jungle Escape ekran görüntüleri Faraway 2: Jungle Escape ekran görüntüleri Faraway 2: Jungle Escape ekran görüntüleri Faraway 2: Jungle Escape ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.52

GeliştiriciSnapbreak

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi07.05.2018 - 13:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme41

Dosya boyutu 95.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8709

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder