Faraway 2: Jungle Escape ikon

Faraway 2: Jungle Escape APK

v1.0.52

Faraway 2: Jungle Escape Açıklama

Gizemli tapınak ve kaçış oyunu yenilenerek Faraway 2: Jungle Escape adıyla kullanıcılara sunuldu. Yeni versiyonla birlikte yepyeni tapınaklar ve kaçış yolları keşfedilmek üzere sizleri bekliyor.

 

Faraway 2'nin ilk versiyonunda çözülen birçok bulmacadan sonra geçiş yaptığınız yeni bir gizemli dünya ve kıta sizleri karşılıyor. Bu yeni dünyada babanızdan kalan izleri bulmaya devam ederken şimdi onunla bilrikte hareket eden varlıkları da keşfediyor ve zorlu bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Bu sefer karşılaşacağınız 18 yeni tapınakta yeni nesneler ve bulmacalar işinizi biraz zorlaştıracak ancak bulmacaları çözmeyi başarırsanız oyunun gizemini tamamen kaldırmış olacaksınız.

 

İlk serisiyle milyonlarca oyuncuya ulaşan Faraway, 2. serisi ile de oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Faraway 2 APK dosyasını indirerek bu gizemli dünyadaki yerinizi hemen alın. İyi eğlenceler.

Faraway 2: Jungle Escape ekran görüntüleri Faraway 2: Jungle Escape ekran görüntüleri Faraway 2: Jungle Escape ekran görüntüleri Faraway 2: Jungle Escape ekran görüntüleri Faraway 2: Jungle Escape ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.52

GeliştiriciSnapbreak

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi07.05.2018 - 13:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme49

Dosya boyutu 98.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8709

GÜVENLİKİndireceğiniz Faraway 2: Jungle Escape APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mousecity.faraway2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder