Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Bulmaca ve Zeka Oyunları » Shadowmatic

Shadowmatic

v1.0.2
reklamlar
Shadowmatic
Shadowmatic ekran görüntüleri Shadowmatic ekran görüntüleri Shadowmatic ekran görüntüleri Shadowmatic ekran görüntüleri Shadowmatic ekran görüntüleri Shadowmatic tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Shadowmatic Açıklama

Gölgeleri bulmaca haline getiren Shadowmatic ile nesneleri gölgeleri üzerinden bulmaya var mısınız?

 

Oyunun mantığı çok basit ama bulmacayı çözmek bir o kadar zor ve gizemli. Çeşitli şekillere sahip nesneleri parmak hareketleriyle döndürerek duvara yansıyan gölgeleri üzerinden belli silüetleri bulmanız gerekiyor. Muhteşem grafiklerle geliştirilen Shadowmatic'te seviyeler ilerledikçe silüetleri bulmak da zorlaşıyor. Bu nedenle oyunda silüeti bulmanız için iki ipucu yardımcısı var: birincisi, nesneyi döndürdükçe silüeti bulmaya ne kadar yaklaştığınızı gösteren 6 nokta, ikincisi de nesnelerin ne oldukları hakkında bilgiler içeren ipucu kutusu. Her iki yardımcı zorlandığınız silüetlerde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

 

100'den fazla seviye ve 12 çevre bölümü içeren Shadowmatic maalesef 4 çevre ve 14 seviyeyi ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. İkili ve üçlü nesnelerin olduğu diğer seviyeleri ve çevreleri oynayabilmek için ücretli PRO sürümüne geçmek gerekiyor.

Artıları

Muhteşem grafik kalitesi,
3D paralaks efektleri,
Arcade modu,
İpucu yardımcıları.

Eksileri

Bazı çevre ve seviyeleri oynayabilmek için ücret ödemek gerekiyor.

reklamlar

Shadowmatic Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: