Water Sort - Color Puzzle Game ikon

Water Sort - Color Puzzle Game APK

v6.0.0

Water Sort - Color Puzzle Game Açıklama

Water Sort - Color Puzzle Game, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız bir su sıralama oyunudur.


Android bulmaca oyunları arasında yer alan Water Sort, oynaması hem basit hem de eğlenceli bir oyun. Kural çok basit: Karışık renklerle olan tüpleri, aynı renklerle doldurmaya çalışıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise renklerin sırası. Yani, bir rengi başka bir tüpe dökeceğiniz zaman aynı renkte olması şart. Aksi halde bölümü başta oynuyorsunuz.


Water Sort Color Puzzle Game'in sevdiğimiz yanı çok dikkatli bir oynayış gerektirmesi. Renklerin sırasını takip edebilmek için dikkatli olmak gerekiyor. Bu sayede doğru sıralamayı yapabilir ve bulmaca bölümünü tamamlayabilirsiniz. Android bulmaca oyunları arasında 2022 yılının popüler serisi olan su bulmaca ve doldurma oyununu ücretsiz oynamak için Water Sort APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Water Sort - Color Puzzle Game ekran görüntüleri Water Sort - Color Puzzle Game ekran görüntüleri Water Sort - Color Puzzle Game ekran görüntüleri Water Sort - Color Puzzle Game ekran görüntüleri Water Sort - Color Puzzle Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.0.0

GeliştiriciIEC Global Pty Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi25.03.2022 - 22:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme31

Dosya boyutu 61.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11018

GÜVENLİKİndireceğiniz Water Sort - Color Puzzle Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gma.water.sort.puzzle

APK imzası: b9d1f1f6ebf5bf42231ad56d41d2a861c1c255eb

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder