Water Sort - Color Puzzle Game ikon

Water Sort - Color Puzzle Game APK

v6.0.0

Water Sort - Color Puzzle Game, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız bir su sıralama oyunudur.


Android bulmaca oyunları arasında yer alan Water Sort, oynaması hem basit hem de eğlenceli bir oyun. Kural çok basit: Karışık renklerle olan tüpleri, aynı renklerle doldurmaya çalışıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise renklerin sırası. Yani, bir rengi başka bir tüpe dökeceğiniz zaman aynı renkte olması şart. Aksi halde bölümü başta oynuyorsunuz.


Water Sort Color Puzzle Game'in sevdiğimiz yanı çok dikkatli bir oynayış gerektirmesi. Renklerin sırasını takip edebilmek için dikkatli olmak gerekiyor. Bu sayede doğru sıralamayı yapabilir ve bulmaca bölümünü tamamlayabilirsiniz. Android bulmaca oyunları arasında 2022 yılının popüler serisi olan su bulmaca ve doldurma oyununu ücretsiz oynamak için Water Sort APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Water Sort - Color Puzzle Game ekran görüntüleri Water Sort - Color Puzzle Game ekran görüntüleri Water Sort - Color Puzzle Game ekran görüntüleri Water Sort - Color Puzzle Game ekran görüntüleri Water Sort - Color Puzzle Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder