Imposter Smashers - Fun io games ikon

Imposter Smashers - Fun io games APK

v1.0.8

Bulmaca tabanlı Imposter Smashers casusların arasında hayatta kalmaya çalışacağınız keyifli bir oyun.


2020 yılından itibaren Imposter oyunları çok popüler olmuştu. Imposter Smashers oyunu da bunlar arasında yer alıyor. Oyunun kurgusu hem eğlenceli hem de basit: Gerçek oyuncular tarafından kontrol edilen casuslar arasında bir şekilde hayatta kalmanız gerek. Bunu başarmanın en doğru yolu ise casusluk görevinde başkalarını suçlamak. Bu sayede casusluğunuz ortaya çıkmayacak ve diğer oyuncular şüpheli olanlara saldıracak.


Imposter, yani casus tarzı oyunları seviyorsanız Imposter Smashers sizin için iyi bir seçim olacaktır. Imposter Smashers APK dosyasını hemen indirin ve keyifli casusluk macerasına atılın. İyi eğlenceler.

Imposter Smashers - Fun io games nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Imposter Smashers - Fun io games APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Imposter Smashers - Fun io games ekran görüntüleri Imposter Smashers - Fun io games ekran görüntüleri Imposter Smashers - Fun io games ekran görüntüleri Imposter Smashers - Fun io games ekran görüntüleri Imposter Smashers - Fun io games ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder