Hello Stars ikon

Hello Stars APK

v1.8.2

Hello Stars Açıklama

Hello Stars çizgiler çizerek topu ilerletmeniz gereken eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

 

Onlarca seviyenin yer aldığı oyun aslında çizgi karakterden oluşan oyun karakterini rahatsız etmek üzerine kurulmuş. Oda şeklinde tasarlanmış platformun farklı noktalarına şekiller çizerek topu karakterin üzerine düşürmeye ve onu ıslatmaya çalışıyorsunuz. Başlangıçta biraz kolay gibi görünse de seviye ilerledikçe oyun zorlaşıyor ve daha eğlenceli hale geliyor.

 

Hello Stars'ı zor hale getiren en önemli detay topu karaktere ulaştırmak için birden fazla çizgi çizmenizi gerektirmesi. Oyunun tanıtım videosunu izlediğinizde de göreceğiniz bu güzel detay sayesinde birçok farklı yöntem ile topu ilerletmeyi keşfedecek ve karakteri hiç rahat bırakmayacaksınız. Tamamen ücretsiz olan bu eğlenceli bulmaca oyunu Hello Stars APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Hello Stars ekran görüntüleri Hello Stars ekran görüntüleri Hello Stars ekran görüntüleri Hello Stars ekran görüntüleri Hello Stars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.2

GeliştiriciFastone Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi11.08.2018 - 10:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme111

Dosya boyutu 32.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8952

GÜVENLİKİndireceğiniz Hello Stars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fortune.sim.game.cash

APK imzası: bbe07e92e276bb845fbbece25f4b58ad93086564

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder