Word Universe: Crossword ikon

Word Universe: Crossword APK

v1.3.0

Word Universe: Crossword Açıklama

Word Universe: Crossword APK, Android için geliştirilen eğlenceli bir kelime bulmaca oyunudur.


Kelime oyunlarını artık herkes az çok biliyor. Amacınız, size verilen harflerden anlamlı kelimeleri bulmak. Word Universe: Crossword oyunu da tam olarak böyle bir mantığa sahip. Oyun içerisinde size verilen harfleri kullanarak ekrandaki boşlukları dolduracak doğru kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Zekayı geliştiren etkileriyle dikkat çeken kelime bulmaca oyunları her zaman popülaritesini koruyor. Özellikle boş zamanlarını bulmaca ve zeka oyunları ile değerlendirmek isteyenler için bu tarz oyunlar kesinlikle vazgeçilmezler arasında.


Word Universe: Crossword içerisinde çözülmeyi bekleyen yüzlerce bulmaca sizi bekliyor. Her bulmaca farklı bölümlere ayrılmış ve bu bölümler de kendilerine özgü hikayelerle karşınıza geliyor. Yani siz oyunu oynarken arkaplanda değişen hikayeler akıyor ve oyunu daha zevkli hale getiriyor. Android kelime bulmaca oyunları arasında yer alan bu oyun bulmaca tarzını seven kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor. Word Universe: Crossword APK dosyasını hemen indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Word Universe: Crossword ekran görüntüleri Word Universe: Crossword ekran görüntüleri Word Universe: Crossword ekran görüntüleri Word Universe: Crossword ekran görüntüleri Word Universe: Crossword ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.0

GeliştiriciFIOGONIA LIMITED

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi17.12.2023 - 13:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme13

Dosya boyutu 114 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11571

GÜVENLİKİndireceğiniz Word Universe: Crossword APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fbig.words

APK imzası: d4a8b5c7e58f27e6994839e936bcd0bcf44d5879

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder