Dragons: Titan Uprising ikon

Dragons: Titan Uprising APK

v1.1.15

Dragons: Titan Uprising Açıklama

Dragons Titan Uprising, RPG ve bulmaca tarzını bir araya getiren başarılı bir ejderha yetiştirme oyunudur.

 

HTTYD tarzında geliştirilen oyun ejderhaları keşfetme, yetiştirme ve bulmaca maçlarını bir araya getiren geniş bir içeriğe sahip. Oyunda toplamda 100'den fazla ejderha var, bunlar arasından kendi savaşçı ekibinizi seçiyor ve diğer ejderhaları kurtarmak için görevlere başlıyorsunuz. Dragons Titan Uprising'teki görevler genelde eşleştirme bulmacalarından oluşuyor, rakibinizle beraber eşleştirme maçında en yüksek puanı kazanan maçı kazanmış oluyor.

 

Dragons Titan Uprising'de ejderha yetiştiriciliği önemli bir yer tutuyor. RPG yapısına uygun bir şekilde ejderhanızı henüz bebekken yetiştirmeye başlıyor ve istediğiniz yeteneklere sahip olacak şekilde büyütüyorsunuz. Oyun alanında keşfedeceğiniz ve sahip olacağınız her ejderha için bu görevleri yapmanız gerekiyor. Bu sayede savaşçı ejderhalarınızla eşleşme oyunu oynarken istediğiniz yetenekleri kullanabiliyorsunuz.

 

Ludia ekibinin geliştirdiği HTTYD oyunu Dragons Titan Uprising tamamen ücretsiz. Dragons Titan Uprising APK dosyasını indirip kurarak ejderhalarınızı yetiştirmeye başlayabilir ve gerçek oyunculara karşı eşleştirme maçlarına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Dragons: Titan Uprising ekran görüntüleri Dragons: Titan Uprising ekran görüntüleri Dragons: Titan Uprising ekran görüntüleri Dragons: Titan Uprising ekran görüntüleri Dragons: Titan Uprising ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.15

GeliştiriciLudia Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi08.02.2019 - 11:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme34

Dosya boyutu 44.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9334

GÜVENLİKİndireceğiniz Dragons: Titan Uprising APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ludia.dragon3

APK imzası: eb5c297ff9098faf4cd9944b5ed2b4da32949512

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder