Dragons: Titan Uprising ikon

Dragons: Titan Uprising APK

v1.1.15

Dragons Titan Uprising, RPG ve bulmaca tarzını bir araya getiren başarılı bir ejderha yetiştirme oyunudur.

 

HTTYD tarzında geliştirilen oyun ejderhaları keşfetme, yetiştirme ve bulmaca maçlarını bir araya getiren geniş bir içeriğe sahip. Oyunda toplamda 100'den fazla ejderha var, bunlar arasından kendi savaşçı ekibinizi seçiyor ve diğer ejderhaları kurtarmak için görevlere başlıyorsunuz. Dragons Titan Uprising'teki görevler genelde eşleştirme bulmacalarından oluşuyor, rakibinizle beraber eşleştirme maçında en yüksek puanı kazanan maçı kazanmış oluyor.

 

Dragons Titan Uprising'de ejderha yetiştiriciliği önemli bir yer tutuyor. RPG yapısına uygun bir şekilde ejderhanızı henüz bebekken yetiştirmeye başlıyor ve istediğiniz yeteneklere sahip olacak şekilde büyütüyorsunuz. Oyun alanında keşfedeceğiniz ve sahip olacağınız her ejderha için bu görevleri yapmanız gerekiyor. Bu sayede savaşçı ejderhalarınızla eşleşme oyunu oynarken istediğiniz yetenekleri kullanabiliyorsunuz.

 

Ludia ekibinin geliştirdiği HTTYD oyunu Dragons Titan Uprising tamamen ücretsiz. Dragons Titan Uprising APK dosyasını indirip kurarak ejderhalarınızı yetiştirmeye başlayabilir ve gerçek oyunculara karşı eşleştirme maçlarına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Dragons: Titan Uprising ekran görüntüleri Dragons: Titan Uprising ekran görüntüleri Dragons: Titan Uprising ekran görüntüleri Dragons: Titan Uprising ekran görüntüleri Dragons: Titan Uprising ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder