Sneak Out 3D ikon

Sneak Out 3D APK

v1.8

Sneak Out 3D Açıklama

Sneak Out 3D APK, bulmaca tabanlı geliştirilen keyifli bir Android oyunu.


Oyun bulmaca tabanlı ancak bildiğimiz bulmaca kurgusundan çok daha keyifli bir oynanışa sahip. Buzdan yapılmış labirent gibi bir platformdan kurtulmak oyundaki temel amacınız. Dikkat etmeniz gereken nokta ise platformdaki gözcülere yakalanmamak. Bunu da karakterinizi yavaş yürüterek başarabilirsiniz. Eğer gözcüler sizi görürse bölümü baştan oynamanız gerekiyor.


Sneak Out 3D'nin oynanışı gayet basit: yavaş yürümek için tek yapmanız gereken ekrana basılı tutmak. Sessiz yürüdüğünüzde gözcüler sizi yakalayamaz ve platform sonuna güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Oyunun grafikleri ve kontrolleri iyi düzeyde diyebiliriz. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için iyi bir alternatif olan oyun tamamen ücretsiz oynanıyor. Sneak Out 3D APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Sneak Out 3D ekran görüntüleri Sneak Out 3D ekran görüntüleri Sneak Out 3D ekran görüntüleri Sneak Out 3D ekran görüntüleri Sneak Out 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8

GeliştiriciMondayOFF

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi10.03.2021 - 20:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme23

Dosya boyutu 93.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10788

GÜVENLİKİndireceğiniz Sneak Out 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mondayoff.sneak

APK imzası: 7ef782273bd1a1fd967c6a76b80261a4e48f2d3f

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder