Words of Wonders (WOW): Kelime Bulmaca Oyunu ikon

Words of Wonders (WOW): Kelime Bulmaca Oyunu APK

v3.2.1

Words of Wonders (WOW) oyunuyla hem dünya seyahatine çıkın hem de kelime bulmacalarıyla kelime hazinenizi geliştirin.


WOW adıyla ün yapan oyun, dünyanın birçok farklı bölgesinden arkaplanlara sahip bulmaca kurgusuyla öne çıkıyor. Kare tarzında geliştirilen bulmacalarda ipucu olarak birkaç harf yer alıyor; geri kalan tüm kelimeleri ise sizin bulmanız gerekiyor. Oyunun başarılı bir özelliği ise, bulmacada yer alan kelimelerin birbiriyle bağlantılı olması. Her bölüm sonunda nihai bulmacayı çözmek için de yine bu kelimeleri hatırlamanız gerekiyor.


Android bulmaca oyunları arasında kendine has oyun tarzıyla öne çıkan Words of Wonders (WOW) hem ücretsiz hem de tamamen Türkçe desteğine sahip. Words of Wonders APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz.

Words of Wonders (WOW): Kelime Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri Words of Wonders (WOW): Kelime Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri Words of Wonders (WOW): Kelime Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri Words of Wonders (WOW): Kelime Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri Words of Wonders (WOW): Kelime Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Words of Wonders APK son sürüm güncellemesinde görsel geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Words of Wonders (WOW): Kelime Bulmaca Oyunu için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Words of Wonders (WOW): Kelime Bulmaca Oyunu v1.9.9M için
Oyun bitti fakat sonu yok başlar da zevk liydi sonu berbat
Ziyaretçi2 yıl önce Words of Wonders (WOW): Kelime Bulmaca Oyunu v1.9.9M için
Çok eğlenceli ve eğitici özellikle öğrenciler için