Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ikon

Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more!

v2.47

Puzzlerama, bulmaca ve zeka oyunlarını sevenler için geliştirilmiş başarılı bir bulmaca oyunudur.

 

İçerisinde klasik bulmaca yapısından zorlu beyin egzersizlerine kadar birçok bölüm içeren Puzzlerama, 3 binden fazla çözülmeyi bekleyen bulmacaya sahip. Android bulmaca ve zeka oyunları içerisinde Puzzlerama'nın öne çıkan özelliği, birçok farklı bulmaca türünü bir araya getirmesi. Zaten üç binden fazla bölüm ancak bu şekilde oyunculara sunulabilirdi. Oyundaki bulmaca tarzları arasında, hat birleştirme, numaralanmış noktaları birleştirme, yapboz, Shikaku, köprü kurma ve kutu yerleştirme yer alıyor. Aslında bu saydıklarımız tarzların hepsi değil, ilerleyen bölümlerde hepsini içeren bulmaca bölümleriyle de karşılaşıyorsunuz.

 

Puzzlerama'daki bulmacaların zorluk seviyesi orta düzeyde başlıyor ve ilerleyen bölümlerde iyice yükseliyor. Eğer telefonunuzda zihin egzersizi yapmak için oyun arıyorsanız, Puzzlerama tercih edeceğiniz oyunlardan biri olmalı. Başarılı grafikleri ve akıcı kontrolleri ile sıkılmadan oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Puzzlerama APK dosyasını indirerek bulmacaları çözmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.47

GeliştiriciLeo De Sol Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi06.05.2019 - 13:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme27

Dosya boyutu 13.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9585

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder