Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ikon

Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! APK

v2.7.4.RC-Android-Free(104)

Puzzlerama, bulmaca ve zeka oyunlarını sevenler için geliştirilmiş başarılı bir bulmaca oyunudur.


İçerisinde klasik bulmaca yapısından zorlu beyin egzersizlerine kadar birçok bölüm içeren Puzzlerama, 3 binden fazla çözülmeyi bekleyen bulmacaya sahip. Android bulmaca ve zeka oyunları içerisinde Puzzlerama'nın öne çıkan özelliği, birçok farklı bulmaca türünü bir araya getirmesi. Zaten üç binden fazla bölüm ancak bu şekilde oyunculara sunulabilirdi. Oyundaki bulmaca tarzları arasında, hat birleştirme, numaralanmış noktaları birleştirme, yapboz, Shikaku, köprü kurma ve kutu yerleştirme yer alıyor. Aslında bu saydıklarımız tarzların hepsi değil, ilerleyen bölümlerde hepsini içeren bulmaca bölümleriyle de karşılaşıyorsunuz.


Puzzlerama'daki bulmacaların zorluk seviyesi orta düzeyde başlıyor ve ilerleyen bölümlerde iyice yükseliyor. Eğer telefonunuzda zihin egzersizi yapmak için oyun arıyorsanız, Puzzlerama tercih edeceğiniz oyunlardan biri olmalı. Başarılı grafikleri ve akıcı kontrolleri ile sıkılmadan oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Puzzlerama APK dosyasını indirerek bulmacaları çözmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Puzzlerama APK güncel sürümüyle;

750'den fazla yeni level eklenmiş,

Oyunun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder