Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ikon

Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! APK

v2.7.4.RC-Android-Free(104)

Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! Açıklama

Puzzlerama, bulmaca ve zeka oyunlarını sevenler için geliştirilmiş başarılı bir bulmaca oyunudur.


İçerisinde klasik bulmaca yapısından zorlu beyin egzersizlerine kadar birçok bölüm içeren Puzzlerama, 3 binden fazla çözülmeyi bekleyen bulmacaya sahip. Android bulmaca ve zeka oyunları içerisinde Puzzlerama'nın öne çıkan özelliği, birçok farklı bulmaca türünü bir araya getirmesi. Zaten üç binden fazla bölüm ancak bu şekilde oyunculara sunulabilirdi. Oyundaki bulmaca tarzları arasında, hat birleştirme, numaralanmış noktaları birleştirme, yapboz, Shikaku, köprü kurma ve kutu yerleştirme yer alıyor. Aslında bu saydıklarımız tarzların hepsi değil, ilerleyen bölümlerde hepsini içeren bulmaca bölümleriyle de karşılaşıyorsunuz.


Puzzlerama'daki bulmacaların zorluk seviyesi orta düzeyde başlıyor ve ilerleyen bölümlerde iyice yükseliyor. Eğer telefonunuzda zihin egzersizi yapmak için oyun arıyorsanız, Puzzlerama tercih edeceğiniz oyunlardan biri olmalı. Başarılı grafikleri ve akıcı kontrolleri ile sıkılmadan oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Puzzlerama APK dosyasını indirerek bulmacaları çözmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Puzzlerama APK güncel sürümüyle;

750'den fazla yeni level eklenmiş,

Oyunun performansı geliştirilmiş.

Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.7.4.RC-Android-Free(104)

GeliştiriciLeo De Sol Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi06.05.2019 - 13:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme80

Dosya boyutu 17.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9585

GÜVENLİKİndireceğiniz Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.leodesol.games.puzzlecollection

APK imzası: 054520874ac2000f161820a10ec2ef121d0bba6f

Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! versiyonları:
  • 1. Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! v2.47

Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Puzzlerama - Lines, Dots, Blocks, Pipes & more! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder