Farm Bubbles Bubble Shooter ikon

Farm Bubbles Bubble Shooter APK

v5.0.10

Farm Bubbles Bubble Shooter Açıklama

Farm Bubbles Bubble Shooter APK oyunu ile eğlenceli baloncuk patlatma seviyelerine başlayın.


Bulmaca tabanlı geliştirilen Farm Bubbles Bubble Shooter, eğlenceli kurgusu ile milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmış bir yapım. Oyundaki bulmacalar temelde baloncuk patlatma üzerine kurulu. Aynı renkteki baloncukları bir araya getirerek patlatmanız gerek. Elbette bunun da bir amacı var: Sevimli hayvanları kurtarmak. Siz bölümleri tamamladığınızda esir düşen sevimli hayvanları özgürlüğüne kavuşturmuş olacaksınız.


Binlerce seviyenin yer aldığı bu oyun boş zamanlarınızı değerlendirmek için gayet ideal bir seçenek. Eşleştirme ve balon patlatma tarzında geliştirilen bulmaca kurgusu oyunun öne çıkan özelliği. Bunun dışında esir düşen hayvanları kurtarmanız gereken binlerce seviyesi ile de oyunu oynamaktan vazgeçemeyeceksiniz. Kaliteli grafikleri, eğlenceli Android oyun kurgusu ve başarılı kontrolleriyle öne çıkan bu balon patlatma oyununu oynamak için Farm Bubbles Bubble Shooter APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Farm Bubbles Bubble Shooter ekran görüntüleri Farm Bubbles Bubble Shooter ekran görüntüleri Farm Bubbles Bubble Shooter ekran görüntüleri Farm Bubbles Bubble Shooter ekran görüntüleri Farm Bubbles Bubble Shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.0.10

GeliştiriciNarcade

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi22.10.2023 - 12:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 128 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11535

GÜVENLİKİndireceğiniz Farm Bubbles Bubble Shooter APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.narcade.farm_bubbles_bubble_shooter

APK imzası: 6489ef67e413b80013a7da5cf7666b95ed2c6aa5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder