Park Master ikon

Park Master APK

v2.4.1

Araba park etmekte usta mısınız? Park Master APK oyununda tüm yeteneklerinizi gösterin.


Park Master, araba park etme kurgusuna sahip eğlenceli bir oyun. Normalde Android araba park etme oyunlarında arabayı siz sürürsünüz. Ancak bu oyunda farklı bir kurgu var: Arabayı park etmek istediğiniz yere çizgi çizerek arabanın park etmesini sağlıyorsunuz. Yani, araba sürmek yerine parmağınızla rotayı çiziyorsunuz ve araba sizin çizdiğiniz çizgiden giderek kendisini park ediyor. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta arabayı çarpmamak. Bu nedenle çizgiyi güvenli bir yoldan çizdiğinize emin olun.


Android araba park etme oyunları arasında oldukça popüler olan Park Master hem grafik kalitesi hem de eğlenceli yapısı ile denemeye değer bir oyun. Park Master APK dosyasını şimdi indirin ve arabaları park etmeye başlayın. İyi eğlenceler.

Park Master nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Park Master APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Park Master ekran görüntüleri Park Master ekran görüntüleri Park Master ekran görüntüleri Park Master ekran görüntüleri Park Master ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder