RGB Express ikon

RGB Express APK

v1.5.0

RGB Express kargo araçlarına yol tarifi yaptığınız eğlenceli ve sürükleyici bir bulmca oyunu.

 

Oyun basit mantıkla geliştirilmiş ama oynaması oldukça zevkli. Oyundaki temel göreviniz küçük bir sokak haritası üzerinde kargo arabalarına farklı güzergahlar çizerek evlere ulaşmasını sağlamak. Her arabanın rotası farklı bir renkle çiziliyor ve her araba sizin çizeceğiniz bu yolu takip ediyor. Burada dikkat etmeniz gereken iki önemli nokta var: Birincisi, arabaların harita üzerindeki her sokağı geçecek şekilde rotayı çizmek zorundasınız. İkincisi ise, kargonun doğru eve ulaşması. Eksik bir sokak veya yanlış kargo bölümü baştan oynamanıza sebep oluyor.

 

RGB Express'te 400'den fazla bölüm ve farklı zorluk seviyeleri bulunuyor. Başlangıçta kolay seviyelerle karşılaşmanız sayesinde oyuna alışmanız sağlanıyor ve böylece ilerleyen zorlu bölümlerde ne yapacağınızı daha iyi biliyorsunuz. Özellikle boş zamanlarınızı değerlendirmek için bulmaca tabanlı bir oyun arıyorsanız RGB Express bu konuda oldukça iyi diyebiliriz. Ücretsiz sunulan RGB Express APK dosyasını indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

 

 

RGB Express ekran görüntüleri RGB Express ekran görüntüleri RGB Express ekran görüntüleri RGB Express ekran görüntüleri RGB Express ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder