Troll Master Draw One Part - Brain Test ikon

Troll Master Draw One Part - Brain Test APK

v1.07

Troll Master Draw One Part - Brain Test Açıklama

Troll Master APK oyununda eğlenceli zeka bulmacaları sizi bekliyor.


Android bulmaca ve zeka oyunları arasında popüler olan Troll Master - Draw One Part - Brain Test oyunu, zeka oyunlarını sevenler için oldukça eğlenceli bulmacalar içeriyor. Oyunu oynaması basit ama mantığı kurmak oldukça zor. Peki nasıl oynanır? Gayet basit: bulmaca ekranında bir karakter var. Bu karakterin elindeki nesneye uygun olarak ihtiyacını görmesini sağlayacak şekilleri parmağınızla çizmeniz gerekiyor. Örneğin, karakter bir bisiklet üstünde ama bisikletin tekerleri yok. Bu durumda hemen iki tane tekerlek çizerek bulmacayı tamamlıyorsunuz. Bahsettiğimiz örnek biraz basit, seviyeniz yükseldikçe daha zorlu bulmacalar oynayacaksınız.


OneSoft Global ekibi tarafından Android için geliştirilen bu oyun tam da bulmaca ve zeka oyunlarını sevenlere göre. Boş zamanlarınızı beyin fırtınası yaparak geçirmek istiyorsanız oyuna ait Troll Master APK kurulum dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Troll Master Draw One Part - Brain Test ekran görüntüleri Troll Master Draw One Part - Brain Test ekran görüntüleri Troll Master Draw One Part - Brain Test ekran görüntüleri Troll Master Draw One Part - Brain Test ekran görüntüleri Troll Master Draw One Part - Brain Test ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.07

GeliştiriciOneSoft Global PTE. LTD.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi10.07.2021 - 20:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme39

Dosya boyutu 85.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10890

GÜVENLİKİndireceğiniz Troll Master Draw One Part - Brain Test APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.abi.draw.onepart.dop

APK imzası: 878b34257b9f8d04fce50c3713580627ccd30d88

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder