Troll Master Draw One Part - Brain Test ikon

Troll Master Draw One Part - Brain Test APK

v1.07

Troll Master APK oyununda eğlenceli zeka bulmacaları sizi bekliyor.


Android bulmaca ve zeka oyunları arasında popüler olan Troll Master - Draw One Part - Brain Test oyunu, zeka oyunlarını sevenler için oldukça eğlenceli bulmacalar içeriyor. Oyunu oynaması basit ama mantığı kurmak oldukça zor. Peki nasıl oynanır? Gayet basit: bulmaca ekranında bir karakter var. Bu karakterin elindeki nesneye uygun olarak ihtiyacını görmesini sağlayacak şekilleri parmağınızla çizmeniz gerekiyor. Örneğin, karakter bir bisiklet üstünde ama bisikletin tekerleri yok. Bu durumda hemen iki tane tekerlek çizerek bulmacayı tamamlıyorsunuz. Bahsettiğimiz örnek biraz basit, seviyeniz yükseldikçe daha zorlu bulmacalar oynayacaksınız.


OneSoft Global ekibi tarafından Android için geliştirilen bu oyun tam da bulmaca ve zeka oyunlarını sevenlere göre. Boş zamanlarınızı beyin fırtınası yaparak geçirmek istiyorsanız oyuna ait Troll Master APK kurulum dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Troll Master Draw One Part - Brain Test ekran görüntüleri Troll Master Draw One Part - Brain Test ekran görüntüleri Troll Master Draw One Part - Brain Test ekran görüntüleri Troll Master Draw One Part - Brain Test ekran görüntüleri Troll Master Draw One Part - Brain Test ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder