Pin Pull ikon

Pin Pull APK

v0.0.6

Pin Pull bulmaca tabanlı geliştirilen eğlenceli bir Android oyunu.


Android bulmaca oyunları arasında yer alan Pin Pull, pinleri çekerek bulmacayı çözmeye çalıştığınız bir kurguya sahip. Platform tabanlı oyundaki göreviniz pinleri çekerek, platformda esir düşen karakteri kurtarmak. Bu görevi yerine getirirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta platformdaki tuzaklar ve yabani hayvanlar. Eğer yanlış pini çekerseniz bunlar sizi veya rehine karakterini engelliyor ve bölümü baştan oynamanız gerekiyor.


Pin Pull'un oyun yapısı gayet eğlenceli ve düşündürücü. Çünkü platformdaki tuzakları iyi incelemeli ve ona göre doğru pini çekmelisiniz. Yoksa dediğimiz gibi bölümü baştan oynuyorsunuz. Oyun içerisinde bu şekilde tasarlanmış 200 kadar bölüm var. Hepsininde de farklı bir bulmaca yapısı olması sayesinde oyunu sıkılmadan oynuyorsunuz. Pin Pull APK dosyasını indirerek bu keyifli bulmaca oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pin Pull ekran görüntüleri Pin Pull ekran görüntüleri Pin Pull ekran görüntüleri Pin Pull ekran görüntüleri Pin Pull ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder