Pin Pull ikon

Pin Pull APK

v0.0.6

Pin Pull Açıklama

Pin Pull bulmaca tabanlı geliştirilen eğlenceli bir Android oyunu.


Android bulmaca oyunları arasında yer alan Pin Pull, pinleri çekerek bulmacayı çözmeye çalıştığınız bir kurguya sahip. Platform tabanlı oyundaki göreviniz pinleri çekerek, platformda esir düşen karakteri kurtarmak. Bu görevi yerine getirirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta platformdaki tuzaklar ve yabani hayvanlar. Eğer yanlış pini çekerseniz bunlar sizi veya rehine karakterini engelliyor ve bölümü baştan oynamanız gerekiyor.


Pin Pull'un oyun yapısı gayet eğlenceli ve düşündürücü. Çünkü platformdaki tuzakları iyi incelemeli ve ona göre doğru pini çekmelisiniz. Yoksa dediğimiz gibi bölümü baştan oynuyorsunuz. Oyun içerisinde bu şekilde tasarlanmış 200 kadar bölüm var. Hepsininde de farklı bir bulmaca yapısı olması sayesinde oyunu sıkılmadan oynuyorsunuz. Pin Pull APK dosyasını indirerek bu keyifli bulmaca oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pin Pull ekran görüntüleri Pin Pull ekran görüntüleri Pin Pull ekran görüntüleri Pin Pull ekran görüntüleri Pin Pull ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.6

GeliştiriciGamejam

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi19.06.2020 - 13:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme17

Dosya boyutu 43.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10469

GÜVENLİKİndireceğiniz Pin Pull APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.game.jam.hyper.pin

APK imzası: 8317af060eb73d840dfa5a4568002a3daeccc519

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder