EverMerge ikon

EverMerge APK

v1.16.0

EverMerge ile eğlenceli bulmaca hikayesi sizi bekliyor.


Külkedisi, Peter Pan ve Pinokyo gibi efsane hikaye karakterleriyle oynayacağınız EverMerge, birleştirme tarzı bir bulmaca oyunu. Göreviniz ise, seviyelerdeki bulmacaları çözerek kendinize özel bir köy kurmak. Yani oyunda kendinize ait minik bir dünya kuracak, köyün geliştirmeleri ve ihtiyaçları için ise bulmacaları çözerek ilerleyeceksiniz.


EverMerge hikayesinin en eğlenceli özelliği ise hikayelerde karşımıza çıkan karakterlerle birlikte oynamak. Yeri geldiğinde onlardan yardım alıyor, yeri geldiğinde seviyelerden kazandığınız puanlarla onların kıyafet gibi eşyalarını yeniliyorsunuz. Diğer Android bulmaca oyunlarında olduğu gibi EverMerge'de de özel güçlendiriciler ve mücevherler var. Bunları toplayarak kullandığınızda seviyeleri daha hızlı geçme şansınız oluyor.


Big Fish Games stüdyosu tarafından ücretsiz sunulan EverMerge, geniş hikayeye sahip bulmaca oyunu sevenler için gayet ideal bir yapım. EverMerge APK dosyasını Cepde üzerinden indirin, bu eğlenceli bulmaca oyununu hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

EverMerge nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. EverMerge APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
EverMerge ekran görüntüleri EverMerge ekran görüntüleri EverMerge ekran görüntüleri EverMerge ekran görüntüleri EverMerge ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

EverMerge APK son sürüm güncellemesinde oyundaki sorunlar düzeltilmiş ve performans geliştirmesi yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder