Rope Slash ikon

Rope Slash APK

v1.0.6

Rope Slash, Android için geliştirilen bulmaca tabanlı keyifli bir oyundur.


Oyundaki amacınız oldukça basit: ipte sallanan topu platform üzerindeki çubuklara düşürüyor ve çubukların üzerindeki kutuları devirmeye çalışıyorsunuz. İlk başlarda oyun çok basit gelebilir ama ilerleyen bölümlerde topu kutulara isabet ettirmek için beyin fırtınası yapmanız gerekecek. Zaten bu da oyunun en keyifli özelliklerinden birisi.


SayGames ekibinin geliştirdiği Rope Slash hem boş vakitlerinizi değerlendirmek hem de beyin fırtınası yapmak için gayet ideal bir oyun. Rope Slash APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Rope Slash nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rope Slash APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rope Slash ekran görüntüleri Rope Slash ekran görüntüleri Rope Slash ekran görüntüleri Rope Slash ekran görüntüleri Rope Slash ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder