Rope Slash ikon

Rope Slash

v1.0.6

Rope Slash, Android için geliştirilen bulmaca tabanlı keyifli bir oyundur.


Oyundaki amacınız oldukça basit: ipte sallanan topu platform üzerindeki çubuklara düşürüyor ve çubukların üzerindeki kutuları devirmeye çalışıyorsunuz. İlk başlarda oyun çok basit gelebilir ama ilerleyen bölümlerde topu kutulara isabet ettirmek için beyin fırtınası yapmanız gerekecek. Zaten bu da oyunun en keyifli özelliklerinden birisi.


SayGames ekibinin geliştirdiği Rope Slash hem boş vakitlerinizi değerlendirmek hem de beyin fırtınası yapmak için gayet ideal bir oyun. Rope Slash APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Rope Slash nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rope Slash APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rope Slash ekran görüntüleri Rope Slash ekran görüntüleri Rope Slash ekran görüntüleri Rope Slash ekran görüntüleri Rope Slash ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.6

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi10.10.2019 - 11:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme40

Dosya boyutu 25.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9904

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder