Kelime Kulesi ikon

Kelime Kulesi APK

v1.4

Kelime Kulesi Açıklama

Kelime Kulesi, kelime bulmaca oyunlarını seven kullanıcılar için yepyeni bir deneyim sunuyor.


Kelime bulmaca oyunu olarak geliştirilen Kelime Kulesi oyununda kutulardaki harfleri tamamlayarak doğru kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Her bölümde gizli kelimelerin olduğu kutular mevcut. Bu kutularda gizli olan harfleri doğru tespit ediyor ve kelimeyi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Oyun başlarda kolay kelimelerden oluşsa da ilerleyen seviyelerde tahmin etmesi zor kelimeler karşınıza çıkıyor. Ancak telaşa gerek yok. Oyunda bir ipucu sistemi var. Bu ipucunu açarak bulmanız gereken kelimeyi tahmin edebilirsiniz.


Kelime Kulesi'nde her bölümde farklı bir tema karşınıza geliyor. Bazen doğa, bazen manzara ve bazen de doğaüstü tarihi dekorların yer aldığı bu temalar sayesinde daha keyifli bir bulmaca deneyimi yaşıyorsunuz. Kelime Gezmece oyunu ile başarılı işler çıkaran Funlab stüdyosunun sunduğu bu oyun ücretsiz. Kelime bulmaca oyunları arasında öne çıkan oyunu oynamak için Kelime Kulesi APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Kelime Kulesi ekran görüntüleri Kelime Kulesi ekran görüntüleri Kelime Kulesi ekran görüntüleri Kelime Kulesi ekran görüntüleri Kelime Kulesi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4

GeliştiriciFunlab Software Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi03.07.2020 - 13:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme164

Dosya boyutu 44.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10490

GÜVENLİKİndireceğiniz Kelime Kulesi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bigstarkids.wordtower

APK imzası: ddf38cb942dbb05a0b914efc30219ee9ea358869

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder