Kelime Kulesi ikon

Kelime Kulesi APK

v1.4

Kelime Kulesi, kelime bulmaca oyunlarını seven kullanıcılar için yepyeni bir deneyim sunuyor.


Kelime bulmaca oyunu olarak geliştirilen Kelime Kulesi oyununda kutulardaki harfleri tamamlayarak doğru kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Her bölümde gizli kelimelerin olduğu kutular mevcut. Bu kutularda gizli olan harfleri doğru tespit ediyor ve kelimeyi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Oyun başlarda kolay kelimelerden oluşsa da ilerleyen seviyelerde tahmin etmesi zor kelimeler karşınıza çıkıyor. Ancak telaşa gerek yok. Oyunda bir ipucu sistemi var. Bu ipucunu açarak bulmanız gereken kelimeyi tahmin edebilirsiniz.


Kelime Kulesi'nde her bölümde farklı bir tema karşınıza geliyor. Bazen doğa, bazen manzara ve bazen de doğaüstü tarihi dekorların yer aldığı bu temalar sayesinde daha keyifli bir bulmaca deneyimi yaşıyorsunuz. Kelime Gezmece oyunu ile başarılı işler çıkaran Funlab stüdyosunun sunduğu bu oyun ücretsiz. Kelime bulmaca oyunları arasında öne çıkan oyunu oynamak için Kelime Kulesi APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Kelime Kulesi ekran görüntüleri Kelime Kulesi ekran görüntüleri Kelime Kulesi ekran görüntüleri Kelime Kulesi ekran görüntüleri Kelime Kulesi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder