Parking Jam 3D ikon

Parking Jam 3D APK

v0.102.1

Parking Jam 3D Açıklama

Araba park etmede usta mısınız? Parking Jam 3D APK oyununda kendinizi gösterin.


Parking Jam 3D bulmaca ve araba park etme kurgusunu bir araya getiren eğlenceli bir oyun. Yalnız bu oyunda arabaları doğrudan park etmek yerine, park yerinden çıkarmaya çalışıyorsunuz. Otoparktan çıkmak istiyorsunuz ama arabanızın her yeri diğer arabalar tarafından kapatılmış. Bu nedenle önce onları, sonra da kendi arabanızı otoparktan çıkarmak zorundasınız.


Oyunda dikkat etmeniz gereken iki nokta var: Birincisi, otoparktaki arabaları çıkartmak için belli bir sırayı izlemeniz gerekiyor. İkincisi ise, arabaları çarpmamak. Aksi halde bölümü baştan oynuyorsunuz. Arabaların sırasını bulmak sizi biraz zorlayabilir, ama oyunun keyfi de burada saklı.


Eğlenceli kurgusu ve araba park etme tarzına farklı bir deneyim getiren Parking Jam 3D ücretsiz sunuluyor. Parking Jam 3D APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Parking Jam 3D APK son sürüm güncellemesinde oyun performansı geliştirilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Parking Jam 3D ekran görüntüleri Parking Jam 3D ekran görüntüleri Parking Jam 3D ekran görüntüleri Parking Jam 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.102.1

GeliştiriciPopcore Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi16.11.2020 - 12:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme25

Dosya boyutu 122 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10662

GÜVENLİKİndireceğiniz Parking Jam 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.lszenlamzr.parkingjam

APK imzası: 54b4f4393c79149a6633be316b645a82bce7082c

Parking Jam 3D eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Parking Jam 3D versiyonları:
  • 1. Parking Jam 3D v0.36.1

Parking Jam 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Parking Jam 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder