We Bare Bears Match3 Repairs ikon

We Bare Bears Match3 Repairs APK

v1.2.1

We Bare Bears Match3 Repairs oyununda eğlenceli eşleştirme görevleri sizleri bekliyor.

 

Hayvanlar aleminden birçok karakterin yer aldığı oyunda sevimli ayıcıkların mağarasını onarması için eşleştirme görevlerini tamamlıyor ve mini oyunlarla eğlenceli zamanlar geçiriyorsunuz. Oyundaki temel göreviniz sevimli ayıcıklar Griz, Panda ve Ice Bear'ın mağaralarını onarmalarına yardım etmek. Ancak bunu yaparken de küçük oyunlar size eşlik ediyor. Yani oyun, bildiğimiz eşleştirme tarzını küçük görevlerle zenginleştirmiş ve ortaya oldukça eğlenceli bir kurgu çıkmış. Bu küçük görevler arasında fok balıklarını kurtarmak, gizli ve vahşi yaşamı keşfetmek, dronlar uçurmak ve daha onlarcası var.

 

Sadece bu kadar değil tabii ki, mağaralar onarıldıktan sonra yine sizin yardımınızla farklı farklı dekorasyonlarla sevimli dostlarınıza yeni yaşam alanları kurmanız gerekiyor. Bunlar çok ileri seviyelerde karşınıza çıkacak ama, şimdiden bilmenizde fayda var: Eşleştirmelerden kazanacağınız güçlendiricileri kritik seviye görevlerini tamamlamak için kullanabilirsiniz.

 

We Bare Bears Match3 Repairs'in grafikleri gayet akıcı bir modellemeye sahip. We Bare Bears Match3 Repairs APK dosyasını ücretsiz indirerek sevimli ayıların macerasına ortak olun. İyi oyunlar.

We Bare Bears Match3 Repairs ekran görüntüleri We Bare Bears Match3 Repairs ekran görüntüleri We Bare Bears Match3 Repairs ekran görüntüleri We Bare Bears Match3 Repairs ekran görüntüleri We Bare Bears Match3 Repairs ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder