100 kapı odadan kaçış oyunları ikon

100 kapı odadan kaçış oyunları APK

v2.11.0

100 kapı odadan kaçış oyunları, zeka ve bulmacaya dayalı eğlenceli bir kaçış oyunudur.


Gizli obje ve akıl oyunlarına dayalı yüzlerce seviyenin olduğu oyun, Mya isimli küçük kızın okulda mahsur kalmasıyla başlıyor. Oyundaki temel göreviniz Mya'yı okuldan dışarı çıkarmak. Ancak bu zannettiğiniz kadar kolay değil; çıkış yolunu bulmak için onlarca gizli objeyi bulmanız, zekaya dayalı bulmacaları çözmeniz gerekiyor.


Odadan kaçış oyunları'nda hem görsel zekanız hem de hayal gücünüzün çok önemi var. Mya'nın geçmesi gereken kapılar çeşitli şifrelerle kilitlenmiş. Kilidi açmak içinse tam bir beyin fırtınası yapmanız şart. Zorlandığınız zaman küçük görevleri yaparak çevredeki ipucu sayısını arttırma şansınız bulunuyor. Ancak yine de bulmacaları çözmek çok daha keyifli.


Oyunun grafikleri, ses kalitesi ve kurgusu oldukça başarılı. Android kaçış oyunlarını sevenler için 100 kapı odadan kaçış oyunları mutlaka denenmesi gereken bir oyun. 100 kapı odadan kaçış oyunları APK dosyasını indirerek ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

100 kapı odadan kaçış oyunları ekran görüntüleri 100 kapı odadan kaçış oyunları ekran görüntüleri 100 kapı odadan kaçış oyunları ekran görüntüleri 100 kapı odadan kaçış oyunları ekran görüntüleri 100 kapı odadan kaçış oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder