Merge Adventure: Dekor Oyunu ikon

Merge Adventure: Dekor Oyunu APK

v1.0.2

Merge Adventure: Dekor Oyunu Açıklama

Merge Adventure: Dekor Oyunu, macera ve bulmaca tarzını bir araya getiren eğlenceli bir Android oyun.


Dekore etme tarzı oyunları seviyorsanız Merge Adventure oyununu da seveceğinizi düşünüyoruz. Geniş oyun senaryosuyla öne çıkan bu oyunla hayalinizdeki malikaneleri inşa etmeye başlayacaksınız. Bunu yapabilmek için bulmacaları çözmeniz ve dekorasyon malzemelerini kazanmanız gerekiyor. Elsa karakteriyle oynayacağınız oyunda size yardımcı olacak birçok hızlandırıcı bulunuyor. Eşleştirmeleri çözerek ilerlediğinizde bunları kazanarak hayalinizdeki malikaneye biraz daha yaklaşacaksınız. Oyun içerisinde seçeneğiniz çok, hayalinizdeki evi inşa etmek için acele etmeyin. Bulmacaları çözün, puanları toplayın ve oyunun hikayesine kendinizi bırakın.


Bilinmeyen yolculuk tarzı macera yapısına sahip Merge Adventures restorasyon uzmanı Elsa ile çıkacağınız yolculuğu eğlenceli hale getirecek birçok detaya sahip. Tamir ve tadilata ihtiyaç duyan birçok malikane ile büyük bir ada şehri Elsa'yı bekliyor. Elsa ile birlikte bu maceraya başlamak için Merge Adventures Dekor Oyunu APK dosyasını hemen indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Merge Adventure: Dekor Oyunu ekran görüntüleri Merge Adventure: Dekor Oyunu ekran görüntüleri Merge Adventure: Dekor Oyunu ekran görüntüleri Merge Adventure: Dekor Oyunu ekran görüntüleri Merge Adventure: Dekor Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.2

GeliştiriciGreenPixel Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi12.06.2024 - 21:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme15

Dosya boyutu 71.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11657

GÜVENLİKİndireceğiniz Merge Adventure: Dekor Oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: puzzle.merge.adventure

APK imzası: 689d516c762b79b41003e1d6978315c8694ee98a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder