Disney Getaway Blast ikon

Disney Getaway Blast APK

v2.0.0j

Disney Getaway Blast Açıklama

Disney Getaway Blast, Android için geliştirilen eşleştirme tabanlı bir bulmaca oyunudur.


3'lü eşleştirme tarzında oynanabilen Disney Getaway Blast, farklı oyun kurgusu ile dikkat çekiyor. Android eşleştirme oyunları arasında bu oyun dünyadaki birçok şehirde bulmacaları önünüze getiriyor ve hepsini tamamlayarak ilerliyorsunuz. Tatil kaçamağı yapmak için ülke ülke gezecek, eşleştirme bulmacalarını çözerek keyifli zamanlar geçireceksiniz.


Disney Getaway Blast'da birçok ülke ve birçok şehir var. Her şehirde farklı bir bulmaca hikayesi olması sayesinde bazen plaj kenarında bazen de buzlarla kaplı dağlarda bulmaca oyunlarını oynuyorsunuz. Her bulmacadan sonra farklı bir ülkeye geçiliyor, bu nedenle daha fazla ülke görmek ve bulmaca bölümü oynamak için bölümleri tamamlamanız şart. Oyun sırasında karşınıza çıkan güçlendirici seçeneklerini toplayarak zorlandığınız anlarda kullanabilirsiniz.


Gameloft ekibinin geliştirdiği oyun yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun hikayesiyle oynamaya değer bir deneyim sunuyor. Disney Getaway Blast APK dosyasını ücretsiz indirerek eşleştirme bulmacalarını çözmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Disney Getaway Blast APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Disney Getaway Blast ekran görüntüleri Disney Getaway Blast ekran görüntüleri Disney Getaway Blast ekran görüntüleri Disney Getaway Blast ekran görüntüleri Disney Getaway Blast ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.0j

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.02.2020 - 12:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme48

Dosya boyutu 130 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10139

GÜVENLİKİndireceğiniz Disney Getaway Blast APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameloft.anmp.disney.adventure

APK imzası: ebb8a6588f7289488f8d30d11dc020bc8d4cfb0c

Disney Getaway Blast eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Disney Getaway Blast versiyonları:
  • 1. Disney Getaway Blast v1.0.2a

Disney Getaway Blast nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Disney Getaway Blast APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder