Disney Getaway Blast ikon

Disney Getaway Blast APK

v1.0.2a

Disney Getaway Blast, Android için geliştirilen eşleştirme tabanlı bir bulmaca oyunudur.


3'lü eşleştirme tarzında oynanabilen Disney Getaway Blast, farklı oyun kurgusu ile dikkat çekiyor. Android eşleştirme oyunları arasında bu oyun dünyadaki birçok şehirde bulmacaları önünüze getiriyor ve hepsini tamamlayarak ilerliyorsunuz. Tatil kaçamağı yapmak için ülke ülke gezecek, eşleştirme bulmacalarını çözerek keyifli zamanlar geçireceksiniz.


Disney Getaway Blast'da birçok ülke ve birçok şehir var. Her şehirde farklı bir bulmaca hikayesi olması sayesinde bazen plaj kenarında bazen de buzlarla kaplı dağlarda bulmaca oyunlarını oynuyorsunuz. Her bulmacadan sonra farklı bir ülkeye geçiliyor, bu nedenle daha fazla ülke görmek ve bulmaca bölümü oynamak için bölümleri tamamlamanız şart. Oyun sırasında karşınıza çıkan güçlendirici seçeneklerini toplayarak zorlandığınız anlarda kullanabilirsiniz.


Gameloft ekibinin geliştirdiği oyun yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun hikayesiyle oynamaya değer bir deneyim sunuyor. Disney Getaway Blast APK dosyasını ücretsiz indirerek eşleştirme bulmacalarını çözmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Disney Getaway Blast ekran görüntüleri Disney Getaway Blast ekran görüntüleri Disney Getaway Blast ekran görüntüleri Disney Getaway Blast ekran görüntüleri Disney Getaway Blast ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder