Merge Magic! ikon

Merge Magic! APK

v2.5.0

Merge Magic! Açıklama

Merge Magic Android oyunu ile sihirli bir dünyaya adım atın.


Masalsı bir hikayeye sahip olan oyun, büyülü bir macerayı telefonlarınıza getiriyor. Geniş oyun hikayesiyle beğenerek oynayacağınız Merge Magic'in fantastik dünyasında yumurtaları birleştirerek farklı türde canlılar üretecek ve onlarla beraber macera dolu görevleri tamamlamaya çalışacaksınız.


Oyundaki temel göreviniz Merge Magic'i lanetleyen kötü güçlere karşı mücadele etmek. Bunu yapabilmek için de sihirli canlılara ihtiyacınız var. Size düşen yumurtaları birleştirerek destansı güçlere sahip sevimli ve minik hayvanların dünyaya gelmesini sağlamak. Merge Magic'te toplamda 500'den fazla birleştirilmeyi bekleyen yumurta var. Bu yumurtalardan doğacak yavruların hepsi, görevinizi tamamlamak için size yardımcı olmaya hazır. Üstelik hepsinin farklı bir büyülü gücü var, ve kötü güçlere karşı mücadele ederken tek silahınız bu.


Oyunun grafikleri, destansı hikayesi gibi sürükleyici deneyim sunuyor. büyü tabanlı hikayeye sahip oyunları seviyorsanız, Merge Magic kesinlikle listenizde olması gereken bir Android oyunu. Merge Magic APK dosyasını Cepde üzerinden indirin ve büyülü dünyaya adım atın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Merge Magic son sürüm güncellemesi ile Ürkünç Bahçeler ve Gizem Orman isminde iki yeni etkinlik eklenmiş. Etkinliklere katılıp özel ödülleri toplayarak hikayenizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Merge Magic! ekran görüntüleri Merge Magic! ekran görüntüleri Merge Magic! ekran görüntüleri Merge Magic! ekran görüntüleri Merge Magic! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5.0

GeliştiriciGram Games Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi31.05.2020 - 15:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme24

Dosya boyutu 121 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10426

GÜVENLİKİndireceğiniz Merge Magic! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gramgames.mergemagic

APK imzası: 6fab9c62c3e78347e5dc769326503aa988f4619b

Merge Magic! eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Merge Magic! versiyonları:
  • 1. Merge Magic! v2.1.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder