Merge Magic! ikon

Merge Magic! APK

v2.5.0

Merge Magic Android oyunu ile sihirli bir dünyaya adım atın.


Masalsı bir hikayeye sahip olan oyun, büyülü bir macerayı telefonlarınıza getiriyor. Geniş oyun hikayesiyle beğenerek oynayacağınız Merge Magic'in fantastik dünyasında yumurtaları birleştirerek farklı türde canlılar üretecek ve onlarla beraber macera dolu görevleri tamamlamaya çalışacaksınız.


Oyundaki temel göreviniz Merge Magic'i lanetleyen kötü güçlere karşı mücadele etmek. Bunu yapabilmek için de sihirli canlılara ihtiyacınız var. Size düşen yumurtaları birleştirerek destansı güçlere sahip sevimli ve minik hayvanların dünyaya gelmesini sağlamak. Merge Magic'te toplamda 500'den fazla birleştirilmeyi bekleyen yumurta var. Bu yumurtalardan doğacak yavruların hepsi, görevinizi tamamlamak için size yardımcı olmaya hazır. Üstelik hepsinin farklı bir büyülü gücü var, ve kötü güçlere karşı mücadele ederken tek silahınız bu.


Oyunun grafikleri, destansı hikayesi gibi sürükleyici deneyim sunuyor. büyü tabanlı hikayeye sahip oyunları seviyorsanız, Merge Magic kesinlikle listenizde olması gereken bir Android oyunu. Merge Magic APK dosyasını Cepde üzerinden indirin ve büyülü dünyaya adım atın. İyi eğlenceler.

Merge Magic! ekran görüntüleri Merge Magic! ekran görüntüleri Merge Magic! ekran görüntüleri Merge Magic! ekran görüntüleri Merge Magic! ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Merge Magic son sürüm güncellemesi ile Ürkünç Bahçeler ve Gizem Orman isminde iki yeni etkinlik eklenmiş. Etkinliklere katılıp özel ödülleri toplayarak hikayenizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder