Şirinler Balon Patlatma Hikayesi ikon

Şirinler Balon Patlatma Hikayesi APK

v3.01.020102

Şirinler Balon Patlatma Hikayesi Açıklama

Şirinler Balon Patlatma Hikayesi APK, eğlenceli Şirinler karakterlerinin balon patlatma serüvenini konu alan eğlenceli bir Android oyunudur.


Şirin Baba'dan Sakar şirine kadar popüler tüm şirinler oyunda kendisine yer bulmuş. Oyundaki amacınız şirinlerin balonları patlatmasına yardımcı olarak kötü büyülerden korunmasını sağlamak. Balonları başarıyla patlatıp bölümleri geçtiğiniz sürece Şirinler hem yeni dünyaları keşfedecek hem de kötülüklerden korunmuş olacak.


Her balon patlatma oyununda olduğu gibi Şirinler Balon Patlatma Hikayesi oyununda da sizi engelleyen bazı karakterler var: Bunların en etkilisi tabii ki Gargamel. Özellikle bölümleri bitireceğiniz sırada ortaya çıkan Gargamel yeni balonlar göndererek işinizi zorlaştıracak. Bunu aşmanın en iyi yolu ise özel güçlendiriciler. Balonları patlattığınız zaman ortaya çıkan bu güçlendiricileri toplamayı ihmal etmeyin.


Sony'nin geliştirdiği oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve oynaması oldukça keyifli. Tamamen ücretsiz olan oyunu oynayabilmek için internet bağlantınızın olması gerekiyor. Şirinler Balon Patlatma Hikayesi APK dosyasını hemen indirerek Şirinlerin eğlenceli balon patlatma oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

Şirinler Balon Patlatma Hikayesi ekran görüntüleri Şirinler Balon Patlatma Hikayesi ekran görüntüleri Şirinler Balon Patlatma Hikayesi ekran görüntüleri Şirinler Balon Patlatma Hikayesi ekran görüntüleri Şirinler Balon Patlatma Hikayesi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.01.020102

GeliştiriciSony Pictures Television

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi03.08.2020 - 15:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme115

Dosya boyutu 118 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10530

GÜVENLİKİndireceğiniz Şirinler Balon Patlatma Hikayesi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sonypicturestelevision.smurfslostvillage

APK imzası: 102ec5ca7ec79c79a0cae01d44a7a6d19e43578f

Şirinler Balon Patlatma Hikayesi eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Şirinler Balon Patlatma Hikayesi versiyonları:
  • 1. Smurfs Bubble Shooter Story

Şirinler Balon Patlatma Hikayesi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Şirinler Balon Patlatma Hikayesi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

7 kullanıcı oyuna göre

Şirinler Balon Patlatma Hikayesi için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Smurfs Bubble Shooter Story için
İnmiyorki
Kullanıcı resmi
hsnDnz6 yıl önce Smurfs Bubble Shooter Story için
Merhaba, indirme işleminde sorun görünmüyor. Firefox tarayıcısını kullanarak tekrar deneyebilirsiniz.