Şirinler Balon Patlatma Hikayesi ikon

Şirinler Balon Patlatma Hikayesi APK

v3.01.020102

Şirinler Balon Patlatma Hikayesi Açıklama

Şirinler Balon Patlatma Hikayesi APK, eğlenceli Şirinler karakterlerinin balon patlatma serüvenini konu alan eğlenceli bir Android oyunudur.


Şirin Baba'dan Sakar şirine kadar popüler tüm şirinler oyunda kendisine yer bulmuş. Oyundaki amacınız şirinlerin balonları patlatmasına yardımcı olarak kötü büyülerden korunmasını sağlamak. Balonları başarıyla patlatıp bölümleri geçtiğiniz sürece Şirinler hem yeni dünyaları keşfedecek hem de kötülüklerden korunmuş olacak.


Her balon patlatma oyununda olduğu gibi Şirinler Balon Patlatma Hikayesi oyununda da sizi engelleyen bazı karakterler var: Bunların en etkilisi tabii ki Gargamel. Özellikle bölümleri bitireceğiniz sırada ortaya çıkan Gargamel yeni balonlar göndererek işinizi zorlaştıracak. Bunu aşmanın en iyi yolu ise özel güçlendiriciler. Balonları patlattığınız zaman ortaya çıkan bu güçlendiricileri toplamayı ihmal etmeyin.


Sony'nin geliştirdiği oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve oynaması oldukça keyifli. Tamamen ücretsiz olan oyunu oynayabilmek için internet bağlantınızın olması gerekiyor. Şirinler Balon Patlatma Hikayesi APK dosyasını hemen indirerek Şirinlerin eğlenceli balon patlatma oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

Şirinler Balon Patlatma Hikayesi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Şirinler Balon Patlatma Hikayesi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Şirinler Balon Patlatma Hikayesi ekran görüntüleri Şirinler Balon Patlatma Hikayesi ekran görüntüleri Şirinler Balon Patlatma Hikayesi ekran görüntüleri Şirinler Balon Patlatma Hikayesi ekran görüntüleri Şirinler Balon Patlatma Hikayesi ekran görüntüleri

Yorumlar

Şirinler Balon Patlatma Hikayesi için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Smurfs Bubble Shooter Story için
İnmiyorki
Kullanıcı resmi
hsnDnz4 yıl önce Smurfs Bubble Shooter Story için
Merhaba, indirme işleminde sorun görünmüyor. Firefox tarayıcısını kullanarak tekrar deneyebilirsiniz.