Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın ikon

Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın APK

v1.15.1503

Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın Açıklama

Jewels of Rome APK, adından da anlayacağınız gibi bulmaca tabanlı bir Android oyun.


Android eşleştirme oyunları arasında yer alan Jewels of Rome kendine has bir bulmaca tarzına sahip. Bu oyunda şeker ya da aynı renkteki balonları değil, bildiğimiz taşları eşleştirmeniz gerek. Oyunun hikayesi de gayet güzel. Antik Roma devrinde geçen bu hikayede taşları eşleştirerek doğru elementi kullanma hakkı kazanıyor ve tarihi şehri yeniden inşa ediyorsunuz.


Jewels of Rome hem bulmaca hem de bir tür şehir inşa etme oyunu. Dediğimiz gibi, kuracağınız şehri eşleştirme bulmacalarını tamamlayarak inşa ediyorsunuz. Evler, saraylar, ticarethaneler, gemi limanları ve spor yapılacak arenalar dahil birçok farklı bina modeli var. Hepsi için de ayrı ayrı bulmacaları çözmeniz şart. İlerledikçe daha yeni ve daha büyük binaların kilidinin açıldığını belirtelim.


Oyunun bulmaca yapısı tarihi efsaneler, büyücüler ve fantastik kurgularla desteklenmiş. Böylece ortaya oldukça akıcı ve heyecan verici bir hikaye çıkmış. Belli bir hikayesi olan oyunları seviyorsanız bu oyun aradığınız Android oyun olabilir. Kaliteli grafikler, hassas kontroller ve tamamen ücretsiz oynanabilen bu oyuna Jewels of Rome APK dosyasını indirerek başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın ekran görüntüleri Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın ekran görüntüleri Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın ekran görüntüleri Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın ekran görüntüleri Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.15.1503

GeliştiriciG5 Entertainment

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi22.09.2020 - 18:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme13

Dosya boyutu 155 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10590

GÜVENLİKİndireceğiniz Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.g5e.romepg.android

APK imzası: a59d40bbd1720ff0005d499dd3b74ec045324c97

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder