Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın ikon

Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın APK

v1.15.1503

Jewels of Rome APK, adından da anlayacağınız gibi bulmaca tabanlı bir Android oyun.


Android eşleştirme oyunları arasında yer alan Jewels of Rome kendine has bir bulmaca tarzına sahip. Bu oyunda şeker ya da aynı renkteki balonları değil, bildiğimiz taşları eşleştirmeniz gerek. Oyunun hikayesi de gayet güzel. Antik Roma devrinde geçen bu hikayede taşları eşleştirerek doğru elementi kullanma hakkı kazanıyor ve tarihi şehri yeniden inşa ediyorsunuz.


Jewels of Rome hem bulmaca hem de bir tür şehir inşa etme oyunu. Dediğimiz gibi, kuracağınız şehri eşleştirme bulmacalarını tamamlayarak inşa ediyorsunuz. Evler, saraylar, ticarethaneler, gemi limanları ve spor yapılacak arenalar dahil birçok farklı bina modeli var. Hepsi için de ayrı ayrı bulmacaları çözmeniz şart. İlerledikçe daha yeni ve daha büyük binaların kilidinin açıldığını belirtelim.


Oyunun bulmaca yapısı tarihi efsaneler, büyücüler ve fantastik kurgularla desteklenmiş. Böylece ortaya oldukça akıcı ve heyecan verici bir hikaye çıkmış. Belli bir hikayesi olan oyunları seviyorsanız bu oyun aradığınız Android oyun olabilir. Kaliteli grafikler, hassas kontroller ve tamamen ücretsiz oynanabilen bu oyuna Jewels of Rome APK dosyasını indirerek başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın ekran görüntüleri Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın ekran görüntüleri Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın ekran görüntüleri Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın ekran görüntüleri Jewels of Rome: Taşları eşleştirerek şehri onarın ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder