Sihirli Yapbozlar - Yapboz Oyunları ikon

Sihirli Yapbozlar - Yapboz Oyunları APK

v6.3.8

Sihirli Yapbozlar, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir yapboz oyunudur.


Yapbozlar bildiğiniz gibi bulmaca tarzına sahip olur. Sihirli Yapbozlar da tam olarak bu tür bir oyun. İçerisinde milyonlarca resimden oluşan yapboz var. Hepsi de tamamlanmak için sizi bekliyor. Oyunun sevdiğimiz özelliği, yapbozların doğa, tarihi eserler, manzara ve hayvan resimlerinden oluşması. Bu yönüyle eğlenceli yapbozları tamamlarken yeri geldiğinde yeni bilgiler öğrenebiliyorsunuz.


Sihirli Yapbozlar - Yapboz Oyunları milyonlarca Android oyuncunun popüler oyunları arasında yer alıyor. Kaliteli grafikleri ve eğlenceli oyun kurgusuyla öne çıkan oyunu oynamak için Sihirli Yapbozlar APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Sihirli Yapbozlar - Yapboz Oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Sihirli Yapbozlar - Yapboz Oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Sihirli Yapbozlar - Yapboz Oyunları ekran görüntüleri Sihirli Yapbozlar - Yapboz Oyunları ekran görüntüleri Sihirli Yapbozlar - Yapboz Oyunları ekran görüntüleri Sihirli Yapbozlar - Yapboz Oyunları ekran görüntüleri Sihirli Yapbozlar - Yapboz Oyunları ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sihirli Yapbozlar APK güncel sürümünde oyunculara yönelik birçok yeni oyun içi teklif eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder