Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Bulmaca ve Zeka Oyunları » Build a Bridge!

Build a Bridge!

v2.0.1
reklamlar
Build a Bridge!
Build a Bridge! ekran görüntüleri Build a Bridge! ekran görüntüleri Build a Bridge! ekran görüntüleri Build a Bridge! ekran görüntüleri Build a Bridge! ekran görüntüleri Build a Bridge! tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Build a Bridge! Açıklama

Bulmaca tarzında oyun yapısı olan Build a Bridge! araba ve kamyon gibi araçların geçmesi için köprü inşaatı yaptığınız eğlenceli bir oyun.

 

Farklı çevre tasarımlarına sahip araziler üzerinde köprü inşaatı yapacağınız oyunda, köprü inşaatı için kullanabileceğiniz tahta, demir ve kablo gibi farklı materyaller sınırlı olarak veriliyor. Bu sınırlı malzemelerden olabildiğince az kullanarak köprüyü sağlam bir şekilde inşaa edebilirseniz bölümü başarıyla tamamlamış oluyorsunuz. Toplamda 36 farklı bölüm içeren oyunda köprülerinizin sağlamlığını araba, kamyon ve otobüs gibi farklı araçlarla test etme şansınız var. Bu araçların hepsi köprüden geçebilirse köprünüz gayet sağlam demektir.

 

Gerçekçi fizik motoruyla oynaması oldukça zevkli olan Build a Bridge 3 boyutlu grafik yapısıyla gayet akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Mühendislik ve doğaçlama becerinizi geliştirmek için Build a Bridge!'i hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Build a Bridge! Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: