Build a Bridge ikon

Build a Bridge

v2.5

Bulmaca tarzında oyun yapısı olan Build a Bridge! araba ve kamyon gibi araçların geçmesi için köprü inşaatı yaptığınız eğlenceli bir oyun.

 

Farklı çevre tasarımlarına sahip araziler üzerinde köprü inşaatı yapacağınız oyunda, köprü inşaatı için kullanabileceğiniz tahta, demir ve kablo gibi farklı materyaller sınırlı olarak veriliyor. Bu sınırlı malzemelerden olabildiğince az kullanarak köprüyü sağlam bir şekilde inşaa edebilirseniz bölümü başarıyla tamamlamış oluyorsunuz. Toplamda 36 farklı bölüm içeren oyunda köprülerinizin sağlamlığını araba, kamyon ve otobüs gibi farklı araçlarla test etme şansınız var. Bu araçların hepsi köprüden geçebilirse köprünüz gayet sağlam demektir.

 

Gerçekçi fizik motoruyla oynaması oldukça zevkli olan Build a Bridge 3 boyutlu grafik yapısıyla gayet akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Mühendislik ve doğaçlama becerinizi geliştirmek için Build a Bridge APK dosyasını indirip kurun ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Build a Bridge ekran görüntüleri Build a Bridge ekran görüntüleri Build a Bridge ekran görüntüleri Build a Bridge ekran görüntüleri Build a Bridge ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5

GeliştiriciBoomBit Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi20.10.2017 - 12:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme572

Dosya boyutu 79.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7888

Güvenlik seçicileri
Build a Bridge eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Build a Bridge versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder