Build a Bridge ikon

Build a Bridge APK

v4.0.3

Bulmaca tarzında oyun yapısı olan Build a Bridge! araba ve kamyon gibi araçların geçmesi için köprü inşaatı yaptığınız eğlenceli bir oyun.


Farklı çevre tasarımlarına sahip araziler üzerinde köprü inşaatı yapacağınız oyunda, köprü inşaatı için kullanabileceğiniz tahta, demir ve kablo gibi farklı materyaller sınırlı olarak veriliyor. Bu sınırlı malzemelerden olabildiğince az kullanarak köprüyü sağlam bir şekilde inşaa edebilirseniz bölümü başarıyla tamamlamış oluyorsunuz. Toplamda 36 farklı bölüm içeren oyunda köprülerinizin sağlamlığını araba, kamyon ve otobüs gibi farklı araçlarla test etme şansınız var. Bu araçların hepsi köprüden geçebilirse köprünüz gayet sağlam demektir.


Gerçekçi fizik motoruyla oynaması oldukça zevkli olan Build a Bridge 3 boyutlu grafik yapısıyla gayet akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Mühendislik ve doğaçlama becerinizi geliştirmek için Build a Bridge APK dosyasını indirip kurun ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Build a Bridge ekran görüntüleri Build a Bridge ekran görüntüleri Build a Bridge ekran görüntüleri Build a Bridge ekran görüntüleri Build a Bridge ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Build a Bridge APK son sürüm güncellemesi ile oynanışı etkileyen hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Build a Bridge için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce Build a Bridge v4.0.3 için
Kesin yorum bile kontrolden geçiyor