Pull Him Out ikon

Pull Him Out APK

v1.1.0

Pull Him Out Açıklama

Pull Him Out oyunu ile hazine avcısı karakterin bulmaca macerasına ortak olun.


Eğlenceli bir oyun kurgusuna sahip olan Pull Him Out'da avcı karakter hazine bulmaya çalışır; ama gizli tuzaklara sahip platformlarda esir düşer. Sizin göreviniz, platformdaki bulmacayı çözerek avcının hazineye ulaşmasını sağlamak. Oyundaki bulmaca yapısı, doğru pini yani çubuğu çekmek. Yanlış çubuğu çekerseniz avcı karakter platformdaki tuzaklara yakalanıyor. Bu nedenle hazineye ulaşmak için doğru pini çekmeniz şart.


Pull Him Out'un yapısı hem basit hem de oldukça eğlenceli. Son zamanlarda pin çekme üzerine kurulu bulmacaların popüler olması boşuna değil. Pull Him Out APK dosyasını indirip oyunu oynamaya başladığınızda ne dediğimiz anlayacaksınız. Son olarak, oyunun tamamen ücretsiz olduğunu belirtelim. İyi eğlenceler.

Pull Him Out ekran görüntüleri Pull Him Out ekran görüntüleri Pull Him Out ekran görüntüleri Pull Him Out ekran görüntüleri Pull Him Out ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.0

GeliştiriciLion Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi06.07.2020 - 12:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme50

Dosya boyutu 73.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10497

GÜVENLİKİndireceğiniz Pull Him Out APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.stx.pullhimout

APK imzası: 5b0d3f566d172fd3ab38f3420d4827b9000d8969

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder