Brain Wash ikon

Brain Wash APK

v1.12.0

Brain Wash Açıklama

Brain Wash APK, beyin egzersizi yaparak bulmacaları çözmeniz gereken bir yapım.


Android bulmaca oyunları arasında yer alan Brain Wash'te yüzlerce bulmaca seviyesi çözülmek için sizi bekliyor. Normalde her bulmaca oyunu beyin egzersizi içerir. Ama Brain Wash oyunu kesinlikle daha zor seviyelere sahip. Oyundaki bulmacaları çözebilmek için her açıdan düşünmeniz ve ondan sonra hamle yapmanız şart. Çok zorlandığınız bölümlerde ise ipuçlarını kullanarak bulmacayı çözebilirsiniz.


SayGames ekibi tarafından ücretsiz olarak indirmeye açılan Brain Wash'teki bulmacalar hem keyifli hem de düşündüren cinsten. Android bulmaca oyunlarını seviyorsanız Brain Wash kesinlikle telefonunuzda olmalı. Böylece boş zamanlarınızı beyin egzersizi yaparak değerlendirebilirsiniz. Brain Wash APK dosyasını indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Brain Wash ekran görüntüleri Brain Wash ekran görüntüleri Brain Wash ekran görüntüleri Brain Wash ekran görüntüleri Brain Wash ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.12.0

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi13.08.2020 - 10:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme68

Dosya boyutu 86.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10539

GÜVENLİKİndireceğiniz Brain Wash APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hwg.sos

APK imzası: eee6a6b386d288764fc71cd6355d03d22691a3cc

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder