Spotlight: Room Escape ikon

Spotlight: Room Escape APK

v4.4.0

Spotlight: Room Escape Açıklama

Spotlight: Room Escape kilitli bir odadan kurtulmaya çalıştığınız gizem, macera ve dram dolu bir oyun.

 

Oyun bulmaca tabanlı geliştirilmiş olsa da bir yönüyle hayatta kalma oyunlarına da benziyor. Kilitli bir oda içerisinde mahsur kaldığınız oyunda odadan kurtulmak ve hayatta kalmak için tüm çevreyi dikkatlice incelemeniz, ipuçlarını toplamanız ve bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Her bölüm için belli bir zaman sınırı bulunuyor, sabırlı ve dikkatli olarak bu süre içerisinde kilidi açarsanız bölümü başarıyla tamamlamış oluyorsunuz. Eğer süre biterse, bölüme baştan başlıyorsunuz.

 

Sezgisel kontrolleriyle gayet sürükleyici bir oynanışa sahip olan bulmaca oyunu Spotlight: Room Escape'de kullanılan grafikler ve sesler oyunun kalitesini arttırıyor. Öyle ki bazı bölümlerin hikayesi tam bir tiyatro sahnesi gibi bir his uyandırıyor.

Spotlight: Room Escape ekran görüntüleri Spotlight: Room Escape ekran görüntüleri Spotlight: Room Escape ekran görüntüleri Spotlight: Room Escape ekran görüntüleri Spotlight: Room Escape ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.4.0

GeliştiriciJavelin Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi03.11.2017 - 12:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme434

Dosya boyutu 101 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7917

GÜVENLİKİndireceğiniz Spotlight: Room Escape APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: ee.Javelin.SpotlightRoomEscape

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder