Draw Bridge Oyunları - Köprü ikon

Draw Bridge Oyunları - Köprü APK

v1.191

Draw Bridge Oyunları - Köprü, Android cihazlarınızda severek oynayacağınız bir köprü yapma ve bulmaca oyunudur.


Bulmaca ve inşaat işini hiç beraber düşündünüz mü? Draw Bridge oyununda eğlenceli bir köprü bulmaca deneyimi sizi bekliyor. Milyonlarca oyuncunun severek oynadığı bu oyunun mantığı gayet basit. İş dönüşü arabasıyla eve giden insanlar var, ancak yol üstünde bazı yerlere köprü inşa edilmesi gerekiyor. Bu köprüyü inşa etme görevi size ait. Parmaklarınızla arabaların geçeceği sağlam köprüyü inşa edin ve insanların evine gitmesini kolaylaştırın.


Köprü inşaatında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, sadece bir kere hamle hakkınızın olması. Yani parmağınızı bir kere ekrana değdirdiğinizde kaldırmadan köprüyü bitirmeniz gerekiyor. Bu nedenle köprüyü çizmeden önce planlamaya özen göstermelisiniz. Üstelik, köprü farklı türlerdeki arabaların ağırlığına dayanmalı. Örneğin, normal bir araba köprüden geçebilir ancak kamyonlar geçemez. Başarılı olmak için her türden arabanın geçeceği bir köprü inşa etmeniz şart.


Android oyun kategorisinde oldukça popüler olan bu oyun tamamen ücretsiz. Ayrıca, oynamak için internet de gerekmiyor. Draw Bridge Oyunları - Köprü APK dosyasını şimdi indirin ve köprüleri yapmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Draw Bridge Oyunları - Köprü ekran görüntüleri Draw Bridge Oyunları - Köprü ekran görüntüleri Draw Bridge Oyunları - Köprü ekran görüntüleri Draw Bridge Oyunları - Köprü ekran görüntüleri Draw Bridge Oyunları - Köprü ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder