Imposter Solo Kill ikon

Imposter Solo Kill APK

v1.8

Imposter Solo Kill APK, Android için geliştirilen eğlenceli ve sıradışı bir bulmaca oyunu.


Among Us oyununa benzer bir kurguya sahip olan Imposter Solo Kill'de uzay gemisindeki tüm sırları çözmek ve tüm oyuncuları öldürmek gibi bir göreviniz var. Oyunun amacına göre sizden başka kimsenin hayatta kalmaması gerekiyor. Bunu yapabilmek için nesneleri sabote etmeniz ve kimseye yakalanmamanız şart.


Imposter Solo Kill'i oynaması gayet basit: parmak kontrolleri ile karakterinizi kontrol ediyorsunuz. Geminin içerisinde ve etrafında tur atarak görevi nasıl tamamlayacağınızı planlayabilirsiniz. Unutmayın, gemideki her karakter sizin gibi gerçek oyuncular tarafından kontrol ediyor. Imposter olmak için bu karakterlere yakalanmamak ve iz bırakmamak önemli.


IEC Games ekibi tarafından geliştirilen oyun tamamen ücretsiz. Gizemli ve eğlenceli oyunları seviyorsanız bu oyun tam size göre. Imposter Solo Kill APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Imposter Solo Kill nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Imposter Solo Kill APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Imposter Solo Kill ekran görüntüleri Imposter Solo Kill ekran görüntüleri Imposter Solo Kill ekran görüntüleri Imposter Solo Kill ekran görüntüleri Imposter Solo Kill ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder