Faraway: Puzzle Escape ikon

Faraway: Puzzle Escape APK

v1.0.38

Faraway: Puzzle Escape, eski tapınak kalıntılarının gizemini keşfetmeye çalıştığınız başarılı bir bulmaca oyunudur.

 

Esrarengiz bir kurgu üzerine kurulmuş Faraway'in hikayesi, antik eşya koleksiyoncusu babanızın 10 yıl önce çıktığı bir yolculuk sırasında kaybolmasıyla başlıyor. Bu kayboluş hikayesini aydınlatmak ise tamamen sizin göreviniz. Bunu yapmak için de çöllerden ve vahalardan geçerek gizemli medeniyetleri keşfetmeniz, eski tapınaklara gizlenmiş olan bulmacaları çözmek ve tapınak sırlarını ortaya çıkarmak zorundasınız.

 

Oyun içerisinde 18 farklı tapınak ve bunların kendine özel bulmacaları bulunuyor. Her bulmacayı çözdüğünüzde işin gizemini aydınlatmaya yaklaşıyorsunuz. Bulmacaları çözmenizi engelleyen bazı gizli güçler de var. Bunlardan kurtulmanın yolu ise tapınak çıkışlarını ve labirent girişlerini iyi öğrenmek. Eğer kaybolursanız tüm bölümü baştan oynamanız gerekiyor.

 

Faraway: Puzzle Escape üç boyutlu grafikleri ve gizemli hikayesiyle oldukça sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Faraway: Puzzle Escape APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Faraway: Puzzle Escape ekran görüntüleri Faraway: Puzzle Escape ekran görüntüleri Faraway: Puzzle Escape ekran görüntüleri Faraway: Puzzle Escape ekran görüntüleri Faraway: Puzzle Escape ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder