AlphaBetty Saga ikon

AlphaBetty Saga APK

v1.77.0

AlphaBetty Saga eşleştirme bulmaca ile kelime oyununu bir araya getiren eğlenceli bir Android oyunudur.


Profesör Alpha ve Betty'nin hikayesini konu alan bu oyunda yeni kelimeleri toplamak ve bir ansiklopedi oluşturmak için destansı bir bulmaca macerasına çıkıyorsunuz. Bu macerada size düşen görev harflerden anlamlı bir kelime oluşturarak onu eşleştirmek ve patlatmak. Bu sayede Profesör ve arkadaşlarının görevlerini bir sonraki seviyeye ilerletme şansınız oluyor.


AlphaBetty Saga'nın en sevilen özelliği, geniş ve macera dolu olan hikayesi. Profesör'ün ansiklopedi kurmak için başladığı bu yolda egzotik bir ada üzerinde ilerleyecek, fantastik bir coğrafyayı keşfedeceksiniz. Android kelime oyunu yapısını bulmaca ile buluşturan oyun hem keyifli hem de eğitici bir oyun deneyimi sunuyor.


Candy Crush ve Farm Heroes oyunlarının yapımcısı King tarafından geliştirilen AlphaBetty Saga tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Android kelime bulmaca oyunlarını seviyorsanız kesinlikle telefonlarınızda olması gerekiyor. AlphaBetty Saga APK dosyasını hemen indirin ve Profesör'ün macerasına katılın. İyi oyunlar.

AlphaBetty Saga nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. AlphaBetty Saga APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
AlphaBetty Saga ekran görüntüleri AlphaBetty Saga ekran görüntüleri AlphaBetty Saga ekran görüntüleri AlphaBetty Saga ekran görüntüleri AlphaBetty Saga ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder