AlphaBetty Saga ikon

AlphaBetty Saga APK

v1.77.0

AlphaBetty Saga Açıklama

AlphaBetty Saga eşleştirme bulmaca ile kelime oyununu bir araya getiren eğlenceli bir Android oyunudur.


Profesör Alpha ve Betty'nin hikayesini konu alan bu oyunda yeni kelimeleri toplamak ve bir ansiklopedi oluşturmak için destansı bir bulmaca macerasına çıkıyorsunuz. Bu macerada size düşen görev harflerden anlamlı bir kelime oluşturarak onu eşleştirmek ve patlatmak. Bu sayede Profesör ve arkadaşlarının görevlerini bir sonraki seviyeye ilerletme şansınız oluyor.


AlphaBetty Saga'nın en sevilen özelliği, geniş ve macera dolu olan hikayesi. Profesör'ün ansiklopedi kurmak için başladığı bu yolda egzotik bir ada üzerinde ilerleyecek, fantastik bir coğrafyayı keşfedeceksiniz. Android kelime oyunu yapısını bulmaca ile buluşturan oyun hem keyifli hem de eğitici bir oyun deneyimi sunuyor.


Candy Crush ve Farm Heroes oyunlarının yapımcısı King tarafından geliştirilen AlphaBetty Saga tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Android kelime bulmaca oyunlarını seviyorsanız kesinlikle telefonlarınızda olması gerekiyor. AlphaBetty Saga APK dosyasını hemen indirin ve Profesör'ün macerasına katılın. İyi oyunlar.

AlphaBetty Saga ekran görüntüleri AlphaBetty Saga ekran görüntüleri AlphaBetty Saga ekran görüntüleri AlphaBetty Saga ekran görüntüleri AlphaBetty Saga ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.77.0

GeliştiriciKing

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi04.04.2020 - 11:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme11

Dosya boyutu 69.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10323

GÜVENLİKİndireceğiniz AlphaBetty Saga APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.king.alphabettysaga

APK imzası: 9e93b3336c767c3aba6fcc4deada9f179ee4a05b

AlphaBetty Saga nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. AlphaBetty Saga APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder