Pokémon Café Mix ikon

Pokémon Café Mix APK

v1.0.4

Pokémon Café Mix Açıklama

Pokemon Cafe Mix oyunu ile pokemonların kafe işletmesine yardımcı olun.


Android pokemon oyunları arasında yer alan Pokemon Cafe Mix, hem bulmaca hem de kafe işletmesi türünde geliştirilmiş. Özel yeteneklere sahip pokemonlar bu sefer dövüşmüyor, kafe işletiyor. Size düşen görev ise pokemonlara yardımcı olmak. Bunu da kafeye gelen müşterilerin harika vakit geçirmesini sağlayarak, yapacağınız yemeklerle onların damak tadını memnun etmeye çalışarak gerçekleştiriyorsunuz.


Oyunda kafenin yanında bulmaca türünde mini oyun bölümleri de var. Pokemonların kafeleri için kullanmaları gereken malzemeleri mini bulmacaları çözerek kazanıyorsunuz. Üstelik çoğu bölümde pokemonlar bulmacanın figürü olarak karşınıza geliyor. Bu sayede hem pokemonlar hem de oyuncular eğlenceli mini oyunlarla kafe işletmenin keyfini çıkarıyor.


The Pokemon Company stüdyosu tarafından geliştirilen Pokémon Café Mix özellikle eğlenceli oyun kurgusu ile oyuncuların beğenisini kazanmış durumda. Android pokemon oyunlarını sevenler için bu oyun oldukça iyi bir deneyim sunuyor. Pokemon Cafe Mix APK dosyasını Cepde aracılığıyla indirerek oyuna ücretsiz başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Pokémon Café Mix ekran görüntüleri Pokémon Café Mix ekran görüntüleri Pokémon Café Mix ekran görüntüleri Pokémon Café Mix ekran görüntüleri Pokémon Café Mix ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.4

GeliştiriciThe Pokemon Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi27.06.2020 - 13:15

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme14

Dosya boyutu 89.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10481

GÜVENLİKİndireceğiniz Pokémon Café Mix APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: jp.pokemon.pokemoncafemix

APK imzası: 0c9ccf34f8da8fa10933b3147ab96d7f233e6e3d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder