Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi ikon

Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi APK

v2.2.7

Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi Açıklama

Braindom: Zeka Oyunu APK, Android için geliştirilen oldukça başarılı bir bulmaca ve zeka oyunudur.


Zeka oyunu olarak geliştirilmesine rağmen Braindom içerisinde birçok farklı bölüm oyuncuları karşılıyor. Bilgi yarışması, trivia oyunu, kelime oyunları, bilmeceler, bulmacalar ve beyin testi oyunları hepsi bir arada Braindom oyununda bulunuyor. Birbirinden farklı kurgulara sahip olan bu tarz oyunları oynarken oyunun en büyük özelliğiyle karşı karşıyasınız: Beyin jimnastiği. Düşündükçe eğlenecek ve eğlendikçe düşüneceğiniz tarzda geliştirilen oyun ile zekanızı sürekli çalıştırarak kendinize katkı sağlayabilirsiniz.


Boş zamanları değerlendirmek için bulmaca ve zeka oyunu oynamayı seviyorsanız Braindom kesinlikle telefonunuzda olması gereken bir Android oyun. Braindom Zeka Oyunu APK dosyasını şimdi indirip telefonunuza kurun ve oyuna hemen başlayın. İyi eğlenceler.

Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi ekran görüntüleri Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi ekran görüntüleri Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi ekran görüntüleri Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi ekran görüntüleri Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.7

GeliştiriciMatchingham Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi22.01.2024 - 17:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme11

Dosya boyutu 182 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11587

GÜVENLİKİndireceğiniz Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.braindom

APK imzası: 480a559be1425ff0c8abfaa77987e58a56f619b9

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder