Dot Link - Connect the Dots ikon

Dot Link - Connect the Dots APK

v1.5.6

Dot Link - Connect the Dots Açıklama

Dot Link APK, oynamaktan keyif alacağınız bulmaca tabanlı bir Android oyundur.


2024 yılının popüler oyunlarından birisi olmayı başaran Dot Link, eğlenceli bulmaca yapısı sayesinde milyonlarca oyun severe kısa sürede ulaştı. Android bulmaca oyunu olarak tasarlanan Dot Link'te çözülmeyi bekleyen yüzlerce bulmaca bölümü sizi bekliyor. Oyundaki bulmaca yapısı hem zor hem de eğlenceli: Amacınız, platform üzerinde yer alan farklı renkteki noktaları birbirine değdirmeden birleştirmek. Yani bir noktadan diğer noktaya çizgi çekmeniz gerekiyor ama bunu diğer çizgilere temas etmeden yapmanız lazım.


Oyunda 5 farklı zorluk seviyesi var. Alıştırma yapmak için kolay seviyeden başlayabilirsiniz. Daha sonra biraz beyin fırtınası yapayım derseniz de en zor seviyedeki bulmacalara geçebilirsiniz. Tercih sizin. Orta seviye hem eğlenceli hem de ideal zorlukta ki çoğu kullanıcı orta seviyede oynamayı tercih ediyor.


Kaliteli grafiklere sahip olan Dot Link oynaması hem ücretsiz hem de gayet keyifli bir Android oyun. Dot Link APK dosyasını hemen şimdi indirin ve bu eğlenceli bulmaca oyununu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Dot Link - Connect the Dots ekran görüntüleri Dot Link - Connect the Dots ekran görüntüleri Dot Link - Connect the Dots ekran görüntüleri Dot Link - Connect the Dots ekran görüntüleri Dot Link - Connect the Dots ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.6

GeliştiriciPlayvalve

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi06.03.2024 - 19:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 91.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11608

GÜVENLİKİndireceğiniz Dot Link - Connect the Dots APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.playvalve.connect.dots

APK imzası: c124ac861ab11284ec3b77d3905c17732ea3a1d7

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder