TRT Piksel Boyama ikon

TRT Piksel Boyama APK

v1.2

TRT Piksel Boyama bulmaca ve zeka tabanlı geliştirilen eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Görsel algıyı geliştirmek için oldukça faydalı olan oyunda piksel grafiklerle modellenmiş çizgi film ve oyun karakterlerini boyayarak seviyenizi geliştiriyorsunuz.


Oyunun oynanışı oldukça basit: arayüzde bulunan ve boyamak istediğiniz bir resmi seçtikten sonra ekranın altındaki numaralara uygun bir şekilde resmi boyamanız gerekiyor. Oyun çocuklar için olduğu kadar, aileler için de birlikte oynama özelliğine sahip. Oynama ekranı üzerinden gerekli adımları takip ederek çocuğunuzun algısını geliştirmeye yardımcı olmanız ve birlikte eğlenceli zamanlar geçirmeniz mümkün.


Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) tarafından geliştirilen oyun tamamen ücretsiz. TRT Piksel Boyama APK olarak indirip hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

TRT Piksel Boyama ekran görüntüleri TRT Piksel Boyama ekran görüntüleri TRT Piksel Boyama ekran görüntüleri TRT Piksel Boyama ekran görüntüleri TRT Piksel Boyama ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

TRT Piksel Boyama APK son sürüm güncellemesinde oyundaki sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder