TRT Piksel Boyama ikon

TRT Piksel Boyama

v1.0

TRT Piksel Boyama bulmaca ve zeka tabanlı geliştirilen eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Görsel algıyı geliştirmek için oldukça faydalı olan oyunda piksel grafiklerle modellenmiş çizgi film ve oyun karakterlerini boyayarak seviyenizi geliştiriyorsunuz.

 

Oyunun oynanışı oldukça basit: arayüzde bulunan ve boyamak istediğiniz bir resmi seçtikten sonra ekranın altındaki numaralara uygun bir şekilde resmi boyamanız gerekiyor. Oyun çocuklar için olduğu kadar, aileler için de birlikte oynama özelliğine sahip. Oynama ekranı üzerinden gerekli adımları takip ederek çocuğunuzun algısını geliştirmeye yardımcı olmanız ve birlikte eğlenceli zamanlar geçirmeniz mümkün.

 

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) tarafından geliştirilen oyun tamamen ücretsiz. TRT Piksel Boyama APK olarak indirip hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

TRT Piksel Boyama ekran görüntüleri TRT Piksel Boyama ekran görüntüleri TRT Piksel Boyama ekran görüntüleri TRT Piksel Boyama ekran görüntüleri TRT Piksel Boyama ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciTürkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi16.09.2018 - 15:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme162

Dosya boyutu 28.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9007

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder