Open House: Match 3 ikon

Open House: Match 3 APK

v1.35.1498

Open House: Match 3 Açıklama

Open House: Match 3 APK, eşleştirme tabanlı bulmaca oyunları oynayacağınız keyifli bir Android oyun.


Bilmece bulmaca tarzı içeriğiyle öne çıkan Open House: Match 3 oyununda baş karakter Oscar ile birlikte oynayacaksınız. Oyundaki göreviniz Oscar'ın malikanesini yenilemesine yardımcı olmak. Enerjik ve genç bir adam olan Oscar evini yenilemek için bulmaca macerasına atılıyor. Eşleştirmeleri tamamlayın, bulmacaları çözün ve evini tamir edebilmesi için gerekli malzemeleri almasına yardımcı olun. Oyundaki temel göreviniz bu.


Android eşleştirme bulmaca oyunları arasında yer alan bu oyun geniş bulmaca bölümlerine sahip. Yüzlerce seviyeden oluşan bulmacaları çözmek hem keyifli hem de boş zamanları değerlendirmek için gayet ideal. Ücretsiz oynanan oyunlar arasında yer alan Open House: Match 3 kaliteli grafikleri ve eğlenceli kurgusu sayesinde mutlaka denemeniz gereken oyunlardan. Open House: Match 3 APK dosyasını şimdi indirin ve oynamaya başlayın.

Open House: Match 3 ekran görüntüleri Open House: Match 3 ekran görüntüleri Open House: Match 3 ekran görüntüleri Open House: Match 3 ekran görüntüleri Open House: Match 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.35.1498

GeliştiriciIntegra Games Global OU

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi17.04.2024 - 18:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 119 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11634

GÜVENLİKİndireceğiniz Open House: Match 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.integragames.openhouse.android

APK imzası: c2188d12bb450ba5347854d34a1b41ab12ceba1d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder