Kitty Journey ikon

Kitty Journey APK

v1.30

Kitty Journey eğlenceli kurgusuyla dikkat çeken başarılı bir eşleştirme oyunu.

 

Sevimli kedi Kitty'nin ana karakter olduğu oyunda eşleştirme görevlerini tamamlayarak macera dolu bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Oyunda her bölüm sonrasında Kitty dünyanın farklı yerlerini keşfetmek için yola çıkıyor. Bu yolculuk sırasında şekerli blokları birbiriyle eşleştirerek ona yardımcı olmak oyundaki en önemli göreviniz. Eşleştirme mantığı, diğer Android oyunları gibi: Aynı renkteki blokları yanyana veya üst üste denk getirerek patlatmak.

 

Kitty Journey'de çok başarılı olan oyuncular için bazı güçlendirici ödüller var. Özellikle zamana karşı oynadığınız veya zorlandığınız bölümlerde bu güçlendiricileri kullanmak işinizi kolaylaştırıyor. Oyunda kullanılan yüksek kaliteli grafikler de sıkılmadan oynamanızı sağlıyor.

 

Boş zamanlarını eşleştirme oyunlarıyla değerlendiriyorsanız, bu oyunu da denemenizi tavsiye ederiz. Ücretsiz Kitty Journey APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kitty Journey ekran görüntüleri Kitty Journey ekran görüntüleri Kitty Journey ekran görüntüleri Kitty Journey ekran görüntüleri Kitty Journey ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder