Royal Match ikon

Royal Match APK

v3863

Royal Match APK oyununda keyifli bulmaca macerası sizi bekliyor.


Android bulmaca oyunları arasında yer alan Royal Match, kraliyet ailesinin macerasını konu alan bir oyun. Bu ailenin kralı olarak katılacağınız oyunda görevleri bitirmek, kraliyetinizi yönetmek ve kraliyet sarayını dekore etmek için bulmacaları tamamlamaya çalışıyorsunuz. Her bölüm sonrasında oyun içi ödül puanı kazanıyorsunuz. Bu puanları kullanarak da istediğiniz gibi sarayınızı düzenliyorsunuz.


Royal Match oyununun bulmaca yapısı eşleştirme üzerine kurulu, aynı renkteki şekil kutuları birleştirdiğinizde kutular aşağıya doğru kaymaya başlıyor. En sonuncusu da kaybolana kadar bu şekilde ilerliyor ve bölümü tamamlıyorsunuz. Dream Games ekibi tarafından geliştirilen oyun, Android eşleştirme bulmaca oyunları arasında oldukça popüler. Royal Match APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek kraliyet ailenizi yönetmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Royal Match nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Royal Match APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Royal Match ekran görüntüleri Royal Match ekran görüntüleri Royal Match ekran görüntüleri Royal Match ekran görüntüleri Royal Match ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder