Block Blast! ikon

Block Blast! APK

v3.5.9

Block Blast! Açıklama

Block Blast! APK, Android için geliştirilen başarılı bir blok bulmaca oyunudur.


Tetris tarzı blok bulmaca oyunu olan Block Blast! ile eğlenceli bulmacaları çözmeye başlayın. Oyunun mantığı gayet basit ama oynaması sizi biraz zorlayacak: Amacınız, platformun üstünden aşağı doğru düşen parçaları doğru yere düşürmek. Bir satırı blok parçalarıyla doldurduğunuzda satır kaybolacak ve bulmacayı tamamlamaya bir adım yaklaşacaksınız.


Block Blast! içerisinde iki farklı oyun modu yer alıyor. Bunlardan birincisi klasik blok bulmaca oynadığınız mod. Klasik arkaplana sahip olan bu modda beyin jimnastiği yaparak parçaları yerleştirmeye çalışıyorsunuz. İkincisi ise blok macera modu. Zorlu bir dünya tasarımına sahip olan bu modda doğadaki gibi bir sahne sizi bekliyor. Ormanlar, hayvanlar ve yağmurlu günler gibi farklı detaylara sahip olan macera modu oyunun keyfini iyice artırıyor.


Block Blast, Android telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Tamamen ücretsiz olan bu oyunu oynamak için Block Blast! APK dosyasını hemen telefonunuza indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Block Blast! ekran görüntüleri Block Blast! ekran görüntüleri Block Blast! ekran görüntüleri Block Blast! ekran görüntüleri Block Blast! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.5.9

GeliştiriciHungry Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi02.11.2023 - 19:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme14

Dosya boyutu 81.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11543

GÜVENLİKİndireceğiniz Block Blast! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.block.juggle

APK imzası: 645f388253814c6cf2f740683149ab9884d40c59

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder