Akıl Oyunları ikon

Akıl Oyunları APK

v2.9.9

Akıl Oyunları Açıklama

Akıl Oyunları, beyin ve zihinsel becerilerinizi kullanarak çözebileceğiniz bulmaca tabanlı bir oyundur.

 

Psikoloji ve nöroloji gibi zihinle ilgili olan bilim dallarından esinlenerek geliştirilen Akıl Oyunları'nda bulmacaları çözerek beyin egzersizi yapmış oluyorsunuz. Çözmüş olduğunuz bulmacaları ve başarı durumunuzu oyunun istatistikler bölümünden takip etmeniz mümkün, başarı oranınızı ne kadar yüksek olursa zihinsel etkinliğiniz o kadar iyi durumda oluyor. Çünkü oyunda yer alan istatistikler belli bir bilimsel ölçümlerden sonra ortaya konuyor.

 

Akıl Oyunları çözeceğiniz bulmacalarda odaklanma, hatırlama/hafıza ve bilgiyi ön planda tutan oldukça başarılı bir alt yapıya sahip. Beyin becerilerinizi test etmek ve boş zamanlarınızı daha iyi değerlendirmek için çok iyi bir alternatif. En azından arada bir oynamak bile beyninize iyi gelecektir. Akıl Oyunları tamamen ücretsiz. Oynamaya başlamak için APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Akıl Oyunları ekran görüntüleri Akıl Oyunları ekran görüntüleri Akıl Oyunları ekran görüntüleri Akıl Oyunları ekran görüntüleri Akıl Oyunları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.9.9

GeliştiriciMindware Consulting, Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi25.01.2018 - 15:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme595

Dosya boyutu 13.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8176

GÜVENLİKİndireceğiniz Akıl Oyunları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: mindware.mindgames

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

3 kullanıcı oyuna göre

Akıl Oyunları için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Akıl Oyunları v2.9.9 için
ay çok güzelmiş