Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları ikon

Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları APK

v1.2.1

Who is? APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız eğlenceli bir bulmaca oyunu.


Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları, zeka oyunlarını sevenler için geliştirilmiş, başarılı bir oyun. Bilmece tabanlı geliştirilen bulmacalarda zorlu seçimler yaparak bilmeceleri çözmeye çalışıyorsunuz. Oyunu benzerlerinden ayıran en büyük özelliklerinden birisi her defasında farklı bir kurguyu oyunculara gösteriyor olması. Yani her bulmaca, aslında çözülmesi gereken bir gizem barındırıyor ve bunu bularak bulmacayı tamamlamaya çalışıyorsunuz.


Oyundaki bulmacalar görsel animasyonlarla desteklenmiş ve eğlence artırılmış. Android telefonlarınızda bulmaca ve bilmece türü oyunları seviyorsanız Who is? kesinlikle denemeniz gereken bir oyun olmuş. Who is? APK dosyasını indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları ekran görüntüleri Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları ekran görüntüleri Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları ekran görüntüleri Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları ekran görüntüleri Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder