Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları ikon

Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları APK

v1.2.1

Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları Açıklama

Who is? APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız eğlenceli bir bulmaca oyunu.


Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları, zeka oyunlarını sevenler için geliştirilmiş, başarılı bir oyun. Bilmece tabanlı geliştirilen bulmacalarda zorlu seçimler yaparak bilmeceleri çözmeye çalışıyorsunuz. Oyunu benzerlerinden ayıran en büyük özelliklerinden birisi her defasında farklı bir kurguyu oyunculara gösteriyor olması. Yani her bulmaca, aslında çözülmesi gereken bir gizem barındırıyor ve bunu bularak bulmacayı tamamlamaya çalışıyorsunuz.


Oyundaki bulmacalar görsel animasyonlarla desteklenmiş ve eğlence artırılmış. Android telefonlarınızda bulmaca ve bilmece türü oyunları seviyorsanız Who is? kesinlikle denemeniz gereken bir oyun olmuş. Who is? APK dosyasını indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları ekran görüntüleri Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları ekran görüntüleri Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları ekran görüntüleri Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları ekran görüntüleri Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.1

GeliştiriciUnico Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi30.10.2020 - 11:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme239

Dosya boyutu 77.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10637

GÜVENLİKİndireceğiniz Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.unicostudio.whois

APK imzası: 7174e4c30a37e037d58c01ad9dd4d62f48848232

Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Who is? Yepyeni Şaşırtıcı Zeka Oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder