Amigo Pancho ikon

Amigo Pancho APK

v1.38.1

Amigo Pancho Açıklama

Amigo Pancho APK oyununda macera dolu amigo görevleri sizi bekliyor.


Amigo Pancho isimli bir karakteri kontrol edeceğiniz oyunda eğlenceli ve macera dolu görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyun hikayesine göre kahramanımız yüksek tepelere çıkmayı seviyor. Ancak bu tepelere çıkarken birçok tehlike ve gizem dolu bulmaca var. Bunları çözmek ve tepeye başarıyla çıkmak için sizin yardımınıza ihtiyacı var. Bulmacanın türüne göre Amigo'ya yardımcı olun ve bulmacaları tamamlayın.


Oyundaki bulmacalar farklı türlerde. Üstelik bulmacalar 7 farklı şehrin tasarımına göre modellenmiş. Bu sayede her defasında farklı bir bölgeye gidiyor ve farklı tarzda bulmacalarla karşılaşıyorsunuz. İlk seviyelerde bulmacalar kolay oluyor ama ilerleyen seviyelerde işinizin zorlaşacağını belirtelim.


Ücretsiz olarak oyunseverlerin beğenisine sunulan Amigo Pancho hem grafik kalitesi hem de sezgisel kontrolleri sayesinde severek oynayacağınız bir yapım olmuş. Amigo Pancho APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Amigo Pancho ekran görüntüleri Amigo Pancho ekran görüntüleri Amigo Pancho ekran görüntüleri Amigo Pancho ekran görüntüleri Amigo Pancho ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.38.1

GeliştiriciQaibo Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi12.01.2021 - 11:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme17

Dosya boyutu 92.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10732

GÜVENLİKİndireceğiniz Amigo Pancho APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.qaibo.AmigoPancho1G

APK imzası: 9f34507d7ec71e97e1a06482a974759e4a559864

Amigo Pancho nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Amigo Pancho APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder