Amigo Pancho ikon

Amigo Pancho APK

v1.38.1

Amigo Pancho APK oyununda macera dolu amigo görevleri sizi bekliyor.


Amigo Pancho isimli bir karakteri kontrol edeceğiniz oyunda eğlenceli ve macera dolu görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyun hikayesine göre kahramanımız yüksek tepelere çıkmayı seviyor. Ancak bu tepelere çıkarken birçok tehlike ve gizem dolu bulmaca var. Bunları çözmek ve tepeye başarıyla çıkmak için sizin yardımınıza ihtiyacı var. Bulmacanın türüne göre Amigo'ya yardımcı olun ve bulmacaları tamamlayın.


Oyundaki bulmacalar farklı türlerde. Üstelik bulmacalar 7 farklı şehrin tasarımına göre modellenmiş. Bu sayede her defasında farklı bir bölgeye gidiyor ve farklı tarzda bulmacalarla karşılaşıyorsunuz. İlk seviyelerde bulmacalar kolay oluyor ama ilerleyen seviyelerde işinizin zorlaşacağını belirtelim.


Ücretsiz olarak oyunseverlerin beğenisine sunulan Amigo Pancho hem grafik kalitesi hem de sezgisel kontrolleri sayesinde severek oynayacağınız bir yapım olmuş. Amigo Pancho APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Amigo Pancho nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Amigo Pancho APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Amigo Pancho ekran görüntüleri Amigo Pancho ekran görüntüleri Amigo Pancho ekran görüntüleri Amigo Pancho ekran görüntüleri Amigo Pancho ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder