Pull the Pin ikon

Pull the Pin APK

v0.24.1

Pull the Pin, Android telefonlarınızda keyifle oynayacağınız bulmaca tabanlı bir oyun.


Eğlenceli oynanışa sahip olan Pull the Pin'de metal pimleri doğru sırayla çekerek topların doğru bir şekilde boruya ulaşmasını sağlamanız gerekiyor. Oyunun mantığı gayet basit: pimi çek ve topları boruya düşür. Ancak bunu yaparken doğru pimi çektiğinizden emin olmalısınız. Yanlış pimi çektiğinizde toplar patlayacak ve bölümü baştan oynamak zorunda kalacaksınız.


Oyunun grafikleri gayet kaliteli ve akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Farklı bulmaca yapısı sayesinde öne çıkan oyunu oynamak için Pull the Pin APK dosyasını indirmeniz yeterli. İyi oyunlar.

Pull the Pin nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pull the Pin APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Pull the Pin ekran görüntüleri Pull the Pin ekran görüntüleri Pull the Pin ekran görüntüleri Pull the Pin ekran görüntüleri Pull the Pin ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder