Meyve Küpü Patlaması ikon

Meyve Küpü Patlaması APK

v1.1.8

Meyve Küpü Patlaması Açıklama

Eğlenceli eşleştirme oyunu Meyve Küpü Patlaması, rengarenk küpleri patlatarak bulmacaları tamamladığınız zevkli bir oyun.

 

Binlerce bulmacanın olduğu oyunda, aynı renkteki meyve suyu küplerini eşleştiriyor ve dokunarak patlatıyorsunuz. Her patlama şekerli öğeleri kazanmanızı sağladığı için ilerleyen bölümlerde bulmacalar büyüdükçe daha zevkli patlamalarla karşılaşıyorsunuz. Oyunun eğlencesini arttıran diğer bir unsur da fantastik oyun karakterlerinin macera dolu hikayesi.

 

Meyve Küpü Patlaması tamamen ücretsiz ve internetsiz olması sayesinde her yerde oynanabilecek oldukça eğlenceli bir oyun. Ücretsiz Meyve Küpü Patlaması APK dosyasını indirerek bu şekerli bulmaca oyununu hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Meyve Küpü Patlaması ekran görüntüleri Meyve Küpü Patlaması ekran görüntüleri Meyve Küpü Patlaması ekran görüntüleri Meyve Küpü Patlaması ekran görüntüleri Meyve Küpü Patlaması ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.8

GeliştiriciRV AppStudios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi30.03.2018 - 12:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme69

Dosya boyutu 79.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8548

GÜVENLİKİndireceğiniz Meyve Küpü Patlaması APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rvappstudios.tap.blast.match3.puzzle

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder