Merge Zoo ikon

Merge Zoo APK

v1.14

Merge Zoo Açıklama

Merge Zoo APK oyunu ile hayvanların eğlenceli dünyasını keşfedin.


Keyifli oyun yapısı ile dikkat çeken Merge Zoo oyununda hayvan yumurtalarını birleştirerek yeni tür hayvanları ortaya çıkaracaksınız. Oyun aslında bildiğimiz eşleştirme oyunlarına benzer bir bulmaca tarzında ilerliyor. Ancak bu sefer şeker ya da tatlıları değil, hayvan yumurtalarını eşleştirmek gerekiyor. Bunu da hayvanat bahçenizi doldurmak için yapmaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde yönetmeniz gereken geniş bir hayvanat bahçesi bulunuyor. Yumurtaları eşleştirerek yeni hayvanları üretin ve hayvanat bahçenizi doldurun.


Oyunun genel yapısı bununla sınırlı değil. Animals Merge hayvanat dünyasında fantastik bir hikaye var. Bu hayvanat bahçesindeki tüm hayvanlarla tek tek ilgilenecek ve onların bakım görevlerini tamamlamaya çalışacaksınız. Birbirinden sevimli hayvanları toplamak ve onlarla ilgilenmek oldukça eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Atlar, kuşlar, kediler, pandalar, filler, ejderhalar, aslanlar ve maymunlar dahil birçok farklı hayvan sizi Merge Zoo oyununda bekliyor. Eğlenceli içeriği sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Merge Zoo APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Merge Zoo ekran görüntüleri Merge Zoo ekran görüntüleri Merge Zoo ekran görüntüleri Merge Zoo ekran görüntüleri Merge Zoo ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.14

GeliştiriciGame Circus LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi22.04.2023 - 13:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme5

Dosya boyutu 123 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11388

GÜVENLİKİndireceğiniz Merge Zoo APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamecircus.zoo

APK imzası: e371ccb7aac6180c6c83adc0703118c172ad9bc7

Merge Zoo nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Merge Zoo APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder